Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Cytaty o emocjach

50 Cent


13 cytatów, 2 cytaty o emocjach

Mateusz Grzesiak


31 cytatów, 2 cytaty o emocjach

Janusz Palikot


34 cytaty, 2 cytaty o emocjach

Paulo Coelho


102 cytaty, 2 cytaty o emocjach

Stephen King


186 cytatów, 2 cytaty o emocjach
↓↓ pokaż więcej autorów ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Kombinacje kategorii

↓↓ pokaż więcej kombinacji kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Cytaty o emocjach
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat  z tej kategorii:

Człowiek nie jest szlachetnym dzikusem, jest dzikusem haniebnym. Jest irracjonalny, brutalny, słaby i głupi, i niezdolny do obiektywizmu wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą jego własne interesy – i to mniej więcej podsumowuje całą sytuację. Interesuje mnie brutalna i gwałtowna natura człowieka, bo taki jest jego prawdziwy obraz. I wszelkie próby stworzenia instytucji społecznych opartych na fałszywym widzeniu natury człowieka skazane są prawdopodobnie na porażkę.

Kategorie: cytaty o człowieku, ludziach; cytaty o emocjach
Stanley Kubrick
strona cytatu

PiS to partia antydemokratyczna i zorganizowana na wzór faszystowski. To partia Przeszłości i Smoleńska, dążąca do destabilizacji systemu politycznego w Polsce i nawołująca do nienawiści wobec mniejszości religijnych, seksualnych i etnicznych. Nie gódźmy się na hodowanie złych emocji, z których zrodzą się demony jakie pożrą efekty 20 lat demokracji. Dla dobra narodu i państwa trzeba z tym skończyć. Zdelegalizujmy PiS!

Kategorie: cytaty zaczepno-obronne; cytaty polityczne, o polityce; cytaty o emocjach
Janusz Palikot
strona cytatu
powiązane hasła: Partia Prawo i Sprawiedliwość (PiS)

To przy stole załatwia się wiele spraw i nawiązuje przyjaźnie. Przecież rzadko jemy z tymi, których nie lubimy. Jedzenie w szczególny sposób określa zatem naszą postawę wobec świata. A skoro tak, nabrzmiewają nasze emocje, w zależności od tego, z kim wspólnie jemy albo dla kogo gotujemy.

Kategorie: cytaty radzące; cytaty kulinarne, o gotowaniu; cytaty o emocjach
Jean Reno
strona cytatu

Czasem, grając z kimś, trzeba samemu produkować emocje, intencje, żeby wszystko stało się jasne, czytelne, a czasami partner daje tyle, że to wszystko się odbywa mimochodem. Dlatego nam bardzo łatwo się ze sobą grało.

Kategorie: cytaty o filmach; cytaty o emocjach; cytaty o aktorstwie
Andrzej Chyra
Źródło: „Gazeta Wyborcza Stołeczna”, 10 kwietnia 2010
strona cytatu

Inteligencja emocjonalna wpływa na wiele obszarów naszego życia. Jest niezbędna dla zdrowego funkcjonowania naszego organizmu. Pozytywnie nastawieni ludzie żyją dłużej i lepiej sobie radzą ze stresem bądź porażkami, rzadziej się przeziębiają i rzadziej chorują na serce. (...) Inteligencja emocjonalna ma też potężny wpływ na karierę zawodową - ustalono na przykład, że aż 87% szefów będzie o wiele bardziej skłonnych do awansowania pracowników z wysoką inteligencją emocjonalną.

Kategorie: cytaty biznes, firma; cytaty o emocjach; cytaty o inteligencji; cytaty o umyśle, duszy
Mateusz Grzesiak
Źródło: oficjalny fan page na facebooku
strona cytatu

Moje pierwsze zapoznaniem z Angielskim Futbolem miało miejsce w 1990 roku kiedy byłem tam pracując nad Robin Hoodem i zostałem zaproszony na mecz Arsenalu. Oglądałem sport przez całe życie w Ameryce, nie ma porównania w kwestii emocji które były na stadionie tamtego dnia. Nigdy tego nie zapomnę.

Kategorie: cytaty o sporcie; cytaty o emocjach; cytaty o piłce nożnej
Kevin Costner
Kevin Costner o byciu fanem Arsenalu
strona cytatu

W motywowaniu ludzi musisz zaangażować swój umysł i serce. Motywuję ludzi, mam nadzieję, dając przykład - być może poprzez wywoływanie emocji, poprzez produktywne pomysły, inni czują się zaangażowani.

Kategorie: cytaty motywacyjne; cytaty o emocjach
Rupert Murdoch
Ang.: "In motivating people, you've got to engage their minds and their hearts. I motivate people, I hope, by example - and perhaps by excitement, by having productive ideas to make others feel involved."
strona cytatu
powiązane hasła: Jak osiągnąć sukces?

I to Gombrowicz mnie uczy, że być może jedynym sposobem na rozbrojenie złych emocji jest ich wydrwienie. Po Gombrowiczowsku spuszczam powietrze z tej konfrontacji wewnątrzpolskiej. To moja specjalność.

Kategorie: cytaty pochwalne; cytaty o Polsce; cytaty o sobie; cytaty o emocjach
Janusz Palikot
Źródło: wywiad Moniki Olejnik z Januszem Palikotem, http://wyborcza.pl/magazyn/1,126715,12959952,Palikot__Musze_byc_chamem.html
To jest cytat o Witoldzie Gombrowiczu, zobacz cytaty o Witoldzie Gombrowiczu
strona cytatu

Zobacz też