Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Cytaty o mężczyznach

Oscar Wilde


134 cytaty, 10 cytatów o mężczyznach

Witold Gombrowicz


45 cytatów, 10 cytatów o mężczyznach

Anonim


473 cytaty, 10 cytatów o mężczyznach

Andrzej Majewski


113 cytatów, 10 cytatów o mężczyznach

Wolter


52 cytaty, 7 cytatów o mężczyznach
↓↓ pokaż więcej autorów ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Kombinacje kategorii

↓↓ pokaż więcej kombinacji kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Cytaty o mężczyznach
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat  z tej kategorii:

Całe życie przyjaźnię się z mężczyznami, a nie z kobietami. Kiedy mężczyzna pyta pana o radę, to po pierwsze: on pana wysłucha, po drugie: bardzo często z tej rady korzysta. Kobieta natomiast zapyta o radę, a i tak zrobi po swojemu. Nie jestem w stanie rozmawiać z kobietami, bo te rozmowy są po nic. Bezproduktywne. Mam koleżanki, znajome, ale nie przyjaciółki. Poza tym mężczyźni są wierni w przyjaźni, nie czynią świństw… Przynajmniej rzadziej to występuje…

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o mężczyznach; cytaty o kobietach; cytaty o przyjaźni
Beata Tyszkiewicz
strona cytatu

Są takie branże, w których kobiety zarabiają mniej od mężczyzn. Niestety. Uważam natomiast, że mężczyźni mają gorzej w show-biznesie, pod pewnym względem. Rzadziej są angażowani do kampanii, reklam, nie pojawiają się na tak wielu okładkach magazynów. Kobiety mogą więcej zarobić np. na promocji kosmetyków, ubrań, dodatków, salonów beauty, butików itd. Taka jest prawda.

Kategorie: cytaty o mężczyznach; cytaty o kobietach
Julia "Maffashion" Kuczyńska
strona cytatu

Historia świata jest historią brutalnego ucisku kobiet, dzieci, artystów przez mężczyzn… Nie lubię męskości… Określenie „zniewieściały” jest w gruncie rzeczy określeniem pochlebnym. Oznacza ono, że dany osobnik często się myje, nie lubi zabijać ludzi, zdolny jest do współczucia, nie lubi wrzeszczeć i pchać się, żeby udowodnić swoją ważność. Kobiety znają wartość życia ludzkiego, nie tylko dlatego, że rodzą ludzi, ale także dlatego, że ich wychowują i wiedzą, jaka to męka, odpowiedzialność i wysiłek. Mężczyźni nie wychowują dzieci, w najlepszym wypadku na pierwszego oddają na ten cel pewną ilość pieniędzy. Nic dziwnego, że potem masakra może wydać im się zajęciem nie tylko lubym, ale i pożytecznym.

Kategorie: cytaty o mężczyznach; cytaty o kobietach; cytaty o złu; cytaty o historii; cytaty o świecie
Sławomir Mrożek
strona cytatu
Cytaty pochodzi z: Dziennik. Tom 1. 1962–1969

W życiu każdego mężczyzny to trudny czas. Ostateczne pożegnanie z chłopcem. Żegnałem się z nim jakieś pięć lat, to była długa stypa, od pół roku nie piję. Pewne rzeczy się kończą, pewne zaczynają być śmieszne. Bardzo nie lubię starych gości podrywających młode panny. Obrzydliwe to i żałosne. Gdy widzę starego pierdołę rozmemłanego na ławce w parku z młodą laską, to jest ohydne.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o mężczyznach
Maciej Maleńczuk
O przekroczeniu wieku 40 lat. Źródło: „Gala” nr 19/2007
strona cytatu

Zobacz też