Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Cytaty oskarżycielskie

Tadeusz Pieronek


34 cytaty, 13 cytatów oskarżycielskich

Thomas Sowell


27 cytatów, 11 cytatów oskarżycielskich

Lew Tołstoj


88 cytatów, 10 cytatów oskarżycielskich

Włodzimierz Lenin


82 cytaty, 7 cytatów oskarżycielskich

Julian Assange


12 cytatów, 6 cytatów oskarżycielskich

Ryszard Kapuściński


189 cytatów, 6 cytatów oskarżycielskich
↓↓ pokaż więcej autorów ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Kombinacje kategorii

↓↓ pokaż więcej kombinacji kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Cytaty oskarżycielskie
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat  z tej kategorii:

Uwierzcie mi jestem wiernym przyjacielem Narodu Rosji. Nigdy nie podniosę ręki i każdego będę zniechęcał do ataku na Rosję. Natomiast zaatakowany będę się bronił i do obrony namawiał. Zrobię wszystko by pomóc Rosji. Macie niedobry system polityczny, który umożliwia jednostce przez wielość kadencji budowanie bandyckich grup zagrażając pokojowi świata i mordujących jak dziś Ukrainę, w tym i Was Rosjan. To ten Wasz system politycznym, który dla dobra Was, chcę pomóc Wam zmienić. Ten system pozwolił Stalinowi dziś Putinowi jutro podobnym na te barbarzyńskie czyny. Czy trzeba więcej dowodów ?! Nie musicie wydawać 5 milionów Euro na osądzenie mnie jestem gotów stawić się w Moskwie i spotkać otwarcie publicznie ZE WSZYSTKIMI TYMI OSKARŻENIAMI, OSKARŻYCIELAMI z Waszej telewizji.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o Rosji; cytaty oskarżycielskie
Lech Wałęsa
Źródło: Facebook, profil Lecha Wałęsy, https://www.facebook.com/lechwalesa/posts/605748147587772, 18-07-2022
strona cytatu

W nowoczesnych oborach podwiesza się krowy na pasach, tuż nad podłogą, aby nie traciły energii na stanie. Mają się skupić tylko na dawaniu mleka. Przez całe życie nie widzą nieba nad sobą, ani pola, ani lasu. Tylko beton. Kurom obcina się dzioby, żeby się nie raniły stłoczone w klatkach... Ja nie jem mięsa od ćwierć wieku. Okrutnie traktujemy braci mniejszych, a przecież gdy popatrzy się w oczy małpy, widzi się człowieka. Nasza przemiana to tylko chwila w ewolucji.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o zwierzętach; cytaty oskarżycielskie
Stanisław Tym
strona cytatu

Jakość współczesnych nagrań jest straszna. Nie znam nikogo, kto w ciągu ostatnich 20 lat wydałby przyzwoicie brzmiący album.

Kategorie: cytaty oskarżycielskie
Bob Dylan
Źródło: „Forum”, 18 września 2006
strona cytatu

Jestem z wykształcenia prawnikiem i jestem uwrażliwiony na to, że prawo powinno być zachowane zawsze i wszędzie. Lech Wałęsa został osądzony i uniewinniony, to jest akt prawny i trzeba się go trzymać. Jeśli ujawnia się dodatkowe dokumenty oskarżające go i publikuje się je bez dawania oskarżonemu czasu i możliwości na zapoznanie się z nimi, bez sprawdzenia, czy są one autentyczne czy podrobione, to jest nie w porządku. (...) A tu nie ma żadnej procedury, jest nachalne oskarżenie, obrzucanie błotem i czymkolwiek gorszym. To jest dla mnie niezrozumiałe, ja w takim państwie nie chcę żyć.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty prawne, o prawie; cytaty oskarżycielskie
Tadeusz Pieronek
Opis: o oskarżeniach Lecha Wałęsy o współpracę z SB wysuwanych przez przez PiS w 2015/2016 roku. Źródło: https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,19696444,bp-pieronek-o-teczkach-bolka-nachalne-oskarzenie-obrzucanie.html
To jest cytat o Lechu Wałęsie, zobacz cytaty o Lechu Wałęsie
strona cytatu

Ruch społeczny wokół Radia Maryja przypomina sektę skupioną wokół guru. To swoista emanacja lepperyzmu w Kościele. Polega to na ignorowaniu prawnego porządku. Samoobrona blokuje drogi i sejmową mównicę, zaś Radio Maryja tupie na Episkopat.

Kategorie: cytaty oskarżycielskie
Tadeusz Pieronek
strona cytatu
powiązane hasła: radio maryja

Nie można osiągnąć dobra metodami, które są zdziczeniem. (…) Obrady w nocy, ustawy głosowane jedna za drugą bez dyskusji, bez dopuszczenia myśli opozycji, a już nie mówię o tym, że żadna z tych propozycji nigdy nie została przyjęta. To jest dyktat, a dyktat kojarzy się niedobrze. W każdej sytuacji.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce; cytaty oskarżycielskie
Tadeusz Pieronek
Krytyka rządów PiS
strona cytatu
powiązane hasła: Partia Prawo i Sprawiedliwość (PiS)

Kościół nie jest żadną instytucją narodową! Politycy wykorzystują go do swoich wojenek, jedni go bronią, inni - atakują, bo taki sobie cel obrali. Powinni przede wszystkim wiedzieć, czemu służy Kościół, i nie wymyślać jego obrazu na swój użytek. Niech Kaczyński lepiej spowiada się z tego, co mówi.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce; cytaty oskarżycielskie
Tadeusz Pieronek
To jest cytat o Jarosławie Kaczyńskim, zobacz cytaty o Jarosławie Kaczyńskim
strona cytatu
powiązane hasła: kościół katolicki; kościół

Zobacz też