Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Cytaty o modzie

Karl Otto Lagerfeld


41 cytatów, 9 cytatów o modzie

Ralph Lauren


17 cytatów, 8 cytatów o modzie

Coco Chanel


39 cytatów, 6 cytatów o modzie

Tommy Hilfiger


12 cytatów, 5 cytatów o modzie

Pierre Cardin


12 cytatów, 3 cytaty o modzie
↓↓ pokaż więcej autorów ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Kombinacje kategorii

↓↓ pokaż więcej kombinacji kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Cytaty o modzie
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat  z tej kategorii:

To Ty decydujesz, co na Tobie dobrze wygląda, do jakiego świata pasujesz, co o tym myślisz. Bądź kimkolwiek chcesz być, wyrażając się na wiele sposobów.

Kategorie: cytaty o modzie
Ralph Lauren
strona cytatu

Osobisty styl ma wiele wspólnego z pewnością siebie, oraz wiedzą o tym, co na Tobie dobrze wygląda, i w jaki sposób wrażasz swoją indywidualność. Prezentacja siebie na swój indywidualny sposób, jet tym, co najbardziej podziwiam. Widać to kiedy masz pewność siebie.

Kategorie: cytaty o modzie
Ralph Lauren
Ang: Personal style has to do with your own confidence. And the sense of knowing what looks good on you, and a way of expressing your individuality. Putting yourself together in an individual statement is what I most admire. And when you have confidence, I think it shows.
strona cytatu
powiązane hasła: styl

Ludzie zapominają, że żyjemy w czasach w których można wyznaczać trendy, gdzie to co podajesz, jeśli komuś się to spodoba, to nagle to będzie czymś chwytliwym. Nie trzeba cały czas próbować spełniać oczekiwań innych i gonić do tego co teraz jest modne, bo tak naprawdę ta prawda interesuje ludzi i tylko to się sprawdza.

Kategorie: cytaty socjologiczne; cytaty o modzie
Julia "Maffashion" Kuczyńska
strona cytatu

Wszystkim młodym projektantom poradziłbym, aby zajmowali się przede wszystkim recycled fashion, aby nie produkowali już kolejnych rzeczy, aby jak najwięcej przerabiali tego, co zostało już wcześniej wyprodukowane. Wreszcie, aby skupili się na rękodziele i detalu, bo właśnie to nada ich sztuce wysoki poziom i wartość.

Kategorie: cytaty radzące; cytaty o modzie
Arkadiusz "Arkadius" Weremczuk
strona cytatu

Problem jest kolosalny, począwszy od przeogromnej nadprodukcji ciuchów, po zatruwanie rzek farbami oraz innymi chemikaliami. Cały ten koncept mody na świecie musi się zmienić po to, abyśmy mogli ocalić to, co mamy najcenniejszego, czyli naturę!

Kategorie: cytaty moralizatorskie, etyczne; cytaty o przyrodzie, naturze, biologii; cytaty o modzie
Arkadiusz "Arkadius" Weremczuk
strona cytatu

Zobacz też