Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Cytaty pochwalne

Jarosław Kaczyński


129 cytatów, 8 cytatów pochwalnych

Andrzej Lepper


86 cytatów, 4 cytaty pochwalne

Napoleon Bonaparte


105 cytatów, 4 cytaty pochwalne

Jan Paweł II


74 cytaty, 3 cytaty pochwalne
↓↓ pokaż więcej autorów ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Kombinacje kategorii

↓↓ pokaż więcej kombinacji kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Cytaty pochwalne
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat  z tej kategorii:

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy, żeby jakiś kraj udzielił tak wielkiej pomocy nie tylko na poziomie politycznym, ale także rodzinnym. Ci ludzie zasługują na naszą pomoc, choć nie zawsze mogą ją otrzymać. Miłość, którą zobaczyliśmy w Polsce, inspiruje nas wszystkich.

Kategorie: cytaty o Polsce; cytaty pochwalne
Sean Penn
strona cytatu

Naszej demokracji nie tylko musi zazdrościć świat, ale i musi być motorem naszej własnej odnowy. Nie ma nic złego w Ameryce, czego nie można by wyleczyć tym, co jest dobre w Ameryce.

Kategorie: cytaty pochwalne; cytaty o Ameryce
Bill Clinton
Mowa inauguracyjna, 20 stycznia 1993 r.
strona cytatu

Ameryka okazała się dobrze przygotowana do roli światowego lidera. Uzasadnione jest więc nazywanie tego stulecia wiekiem Ameryki. W XXI w. wkraczamy z poczuciem, że podstawowe wartości – wolność, demokracja, równość szans – nigdy nie były tak dobrze ugruntowane jak obecnie.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce; cytaty pochwalne; cytaty o Ameryce
Bill Clinton
Z orędzia noworocznego
strona cytatu

Norwid to nie tylko wielki poeta. To przede wszystkim filozof. A tragiczny los życia, jaki stał się jego udziałem, jeszcze bardziej utrwalił moje postrzeganie dobra jako wartości nadrzędnej.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty pochwalne
Czesław Niemen
To jest cytat o Cyprianie Kamilu Norwidzie, zobacz cytaty o Cyprianie Kamilu Norwidzie
strona cytatu

Czesław był jedyny, niepowtarzalny, nadzwyczajny. Wyrastał na wielkiego artystę w środowisku lekceważonym i – nie zawaham się powiedzieć – pogardzanym, czyli pośród tzw. bigbitowców.

Kategorie: cytaty pochwalne
Wojciech Mann
O Czesławie Niemenie
To jest cytat o Czesławie Niemenie, zobacz cytaty o Czesławie Niemenie
strona cytatu

Kukliński znajdzie właściwe miejsce w historii. Bardzo mocno w to wierzę. Będzie fascynował historyków i publicystów, wszystkich ludzi, będzie się o nim dyskutować przyszłości i w końcu zostanie powszechnie uznany za bohatera. Jestem przekonany, że w dłuższej perspektywie – zwycięży.

Kategorie: cytaty pochwalne
Jan Nowak-Jeziorański
O Ryszardzie Kuklińskim
strona cytatu

Bardzo nam wszystkim zależało, aby dać widzom do zrozumienia, że w naszej serii zakończyła się pewna epoka. Chcieliśmy w finale oddać hołd wspaniałemu człowiekowi, którego uwielbiał chyba cały świat, a także dać widzom możliwość pożegnania z Paulem. Wydawało nam się to właściwsze niż snucie planów na przyszłość.

Kategorie: cytaty pochwalne
Vin Diesel
O zakończeniu filmu "Szybcy i Wściekli 7", gdzie zamiast typowej końcówki zapowiadającej kontynuację, umieszczono hołd dla tragicznie zmarłego gwiazdora serii Paula Walkera. Źródło: http://film.wp.pl/id,150105,title,Vin-Diesel-Poza-planem-juz-nie-szukam-guza,wiadomosc.html
To jest cytat o Paulu Walkerze, zobacz cytaty o Paulu Walkerze
strona cytatu

Jedną z najwspanialszych, najmądrzejszych rzeczy które kiedykolwiek dokonałem, było uczynienie Angeliny matką moich dzieci. Jest wspaniałą mamą, jestem bardzo szczęśliwy mając ją.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty pochwalne
Brad Pitt
Ang.: "One of the greatest, smartest things I ever did was give my kids Angie as their mom. She is such a great mom. Oh, man, I'm so happy to have her."
To jest cytat o Angelinie Jolie, zobacz cytaty o Angelinie Jolie
strona cytatu

Zobacz też