Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Wojciech Cejrowski

Są cytaty innych osób o Wojciechu Cejrowskim,

Wojciech Daniel Cejrowski to urodzony w 1964 roku - polski dziennikarz prasowy i telewizyjny, podróżniki, satyryk oraz socjolog. Znany jest m.in. ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi.

• Profesje Wojciecha Cejrowskiego: dziennikarz; satyryk; podróżnik • Narodowość: polska
• Data urodzenia: sobota, 27 czerwca 1964
• Cytaty z książek Wojciecha Cejrowskiego: Boso przez świat

Wybierz cytaty Wojciecha Cejrowskiego według kategorii

↓↓ pokaż więcej kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Wojciech Cejrowski
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat Wojciecha Cejrowskiego:

Kocham Polskę, lubić to można chłodnik albo pierogi. Kocham Polskę i traktuję ją jak matkę. Dlatego właśnie nie podoba mi się, gdy ktoś tę moją Matkę okrada, popycha, traktuje jak towar, jak dojną krowę.

Kategorie: cytaty o narodach; cytaty o sobie; cytaty o Polsce
strona cytatu

Z miłości do wszystkich przodków i krewnych, nie mogę się godzić na pomnik grzechu sodomskiego wystawiony tuż przed tą świątynią. Ta świątynia tam była pierwsza, więc won z pederastami z placu Zbawiciela!!! Plac Zbawiciela, a nie pederastów. Amen.

Kategorie: cytaty o sobie
strona cytatu

A przyszedłem do czego? Do wiochy. To robię wiochę.

W programie "Kuba Wojewódzki"
strona cytatu

Nieprawda, nieprawda, Euro [2012] nie było i nigdy nie będzie największą imprezą. Największe imprezy odbywały się kiedy Jan Paweł II przyjeżdżał do Polski. (...) więc niech mi Pan nie opowiada pierdoł importowanych z pustej głowy Donalda Tuska, że to była największa impreza w historii Rzeczpospolitej. Nie była!

Kategorie: śmieszne cytaty; cytaty obserwacje
To jest cytat o Donaldzie Tusku, zobacz cytaty o Donaldzie Tusku
strona cytatu
powiązane hasła: euro 2012

Jeśli ktoś stanie z bronią przed kliniką aborcyjną to zrobi słusznie. Złamie prawo ale zrobi słusznie z moralnego punktu widzenia.

Podczas wywiadu udzielanego Szymonowi Hołowni. Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=6x8lqVQFMpU
strona cytatu

Koran wprowadził prawa kobiet po starym testamencie, a w starym testamencie takich nie ma. Prawo kobiety do tego żeby przegnała męża który jest niedobry, prawo kobiety religijne, do opieki nad dziećmi, nie można jej dzieci zabrać zgodnie z Koranem. Koran wprowadził obowiązek mycia się i to jest taka misja cywilizacyjna koranu. Dla tych plemion które włóczyły się po pustyniach to było kluczowe, przestali umierać na choroby brudnych rąk i do dzisiaj myją się dużo bardziej dokładnie niż my.

Kategorie: cytaty religijne, o religii; cytaty islamskie
Cejrowski o Islamie w programie "Boso przez świat". Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=6nDPmPSIMGM&feature=related
strona cytatu
Cytaty pochodzi z: Boso przez świat

Głupie ludzie, no po prostu głupie ludzie. Biały człowiek przyjechał, jak przyjechał z Polski to wcześniej może był na pielgrzymce w Częstochowie, albo do świętej lipki pojechał się pomodlić a potem łazi dookoła pogańskich symboli i wybija pokłony. To jest, może być niebezpieczne, bo: w buddyzmie wprawdzie nie ma Boga, ale świat duchowy zapełniają takie oto maszkary. Buddyści wiedzą o istnieniu demonów, ten tutaj potwór ze szklanym okiem został obłaskawiony. Ten z kolei demon, widzą Państwo jego szpiczaste uszy, diabłem był ale został pokonany przez człowieka i teraz służy człowiekowi jako anioł. Cały Buddyzm jest zalany takimi symbolami.

Kategorie: cytaty buddyjskie; cytaty religijne, o religii
W. Cejrowski w kontrowersyjny sposób wyjaśnia w swoim programie istotę buddyzmu. Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=NdZQL9nNsCs&t=27m05s
strona cytatu
Cytaty pochodzi z: Boso przez świat

"Ty, który otworzyłeś usta i pokazałeś kły, Ty, który masz troje oczu na strasznej twarzy, Ty, który założyłeś na siebie wieniec z czaszek, Ty obdarzony twarzą na którą nie da się patrzeć, Ciebie uwielbiam". To jest modlitwa do demona, do lucyfera który się ma opiekować całym światem i bronić Buddyzm przed wrogami.

Kategorie: cytaty buddyjskie; cytaty religijne, o religii
Treść rzekomej codziennej modlitwy Dalajlamy XIV, przytoczona przez W. Cejrowskiego w programie "Boso przez świat". Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=NdZQL9nNsCs&t=25m59s
strona cytatu
Cytaty pochodzi z: Boso przez świat

Unia Europejska jest źle zarządzana.(...) Co z tym zrobić, nie wiem i gucio mnie to obchodzi, bo ja akurat do Unii wstępować nie mam zamiaru. Zmienię sobie paszport i zmykam do USA albo do Ameryki Południowej. Ale martwi mnie los np. moich rodziców, którzy takiej opcji nie mają.

Kategorie: cytaty o narodach; cytaty o Unii Europejskiej
strona cytatu

Tak planuję moje podróże, by w nocy 13 grudnia być pod domem generała zdrajcy, by na rocznicę 10 kwietnia zajechać do Warszawy na manifestację pod Pałacem Carskiego Namiestnika.

Kategorie: cytaty o sobie
strona cytatu

Przyjmuję pewne zasady i staram się do nich stosować. W katalogu tych zasad jest unikanie obrazków z gołymi babami, bo uważam, że to dla mnie szkodliwe. Szkodliwe przede wszystkim duchowo, ale także fizjologicznie. Krótko mówiąc: wolę się podniecać tak jak Pan Bóg przykazał.

Kategorie: cytaty o sobie
strona cytatu

Pokraczna parada typów bez uroku. Może gdzieś w drugim szeregu siedzą Adonisy, ale w ławach pierwszych i na bilbordach: gruby, brzydki, łysy, kurdupel, garbus, gigant, sepleniący, pokurcz, podgardle obwisłe, pożyczka z tłustych włosów, niedogolony, pryszcze, stare buty i sznurowadła na supeł...

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce
Opinia o polskich politykach.
strona cytatu

Po dżungli chodzę tak jak Indianie, czyli boso. A kiedy przyjeżdżam do Polski, nie chcę stracić grubej skóry na stopach, bo będzie mi potrzebna na kolejną wyprawę. Dlatego właśnie unikam butów.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o podróżach
strona cytatu

Zobacz też