Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Cytaty wynalazców

Zobacz listę wynalazców

Cytaty wynalazców wg. narodowości

Nie włożyłem wysiłku w budowanie Spacex i Tesla, bo myślałem, że to jest prosty sposób na zarobienie pieniędzy. Każdy, kto zakłada firmę samochodową, i myśli, że to łatwy sposób na zarobienie pieniędzy to głupiec. W historii Stanów Zjednoczonych są tylko dwie firmy samochodowe, które nie zbankrutował: Ford i Tesla.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty biznes, firma
Elon Musk
Źródło: wywiad dla "The Babylon Bee", https://youtu.be/jvGnw1sHh9M?t=2286
strona cytatu

Ideologia przebudzenia /ang.: Wokeness - lewicowa amerykańska ideologia/ zasadniczo chce, aby komedia stała się nielegalna, co nie jest fajne. Czy więc chcemy społeczeństwa pozbawionego poczucia humoru, które jest po prostu pełne potępienia i nienawiści w zasadzie bez przebaczenia?

Kategorie: cytaty socjologiczne; cytaty polityczne, o polityce; cytaty lewicowe; cytaty oskarżycielskie
Elon Musk
Źródło: wywiad dla "The Babylon Bee", https://youtu.be/jvGnw1sHh9M?t=837
strona cytatu

Gdziekolwiek jestem, nie mogę przestać rozwiązywać problemów, które mi się nasuwają, i wydają się tak ważne, że muszę starać się je rozwiązać. Czasami spędzam w laboratorium tyle godzin, że moi przyjaciele są zaniepokojeni i grożą jego zamknięciem, i ukryciem klucza.

Kategorie: cytaty o sobie
Nikola Tesla
Źródło: wywiad przeprowadzony przez Johna Smitha w 1899, https://electrical-engineering-portal.com/nikola-tesla-everything-is-the-light
strona cytatu

Zobacz też