Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Michael Douglas

Michael Douglas urodził się w 1944 roku, jest synem innego znanego aktora - Kirka Douglasa.

Powiązane tematy: aktorzy amerykańscy

• Profesje Michaela Douglasa: aktor, aktorka • Narodowość: amerykańska
• Data urodzenia: poniedziałek, 25 września 1944

Wybierz cytaty Michaela Douglasa według kategorii

↓↓ pokaż więcej kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Michael Douglas
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat Michaela Douglasa:

Byłem zszokowany kiedy wielu ludzi po obejrzeniu "Wall Street" (prod. 1987) mówiło że byłem postacią która wpłynęła na nich i zainspirowała do inwestycji. Odpowidałem: "Przecież byłem przestępcą", a oni na to: "nie, nie, nie". Nie widzieli mojej roli w ten sposób, to było bardzo pociągające.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty życiowe, o życiu; cytaty wspominające
Na temat roli w filmie "Wall Street" z 1987 roku. Ang: I was always shocked when so many people who saw Wall Street (1987) said I was the person who influenced them and inspired them to go into investment banking. I'd say: 'I was the villain,' and they would say: 'No, no, no.' They didn't see me that way, so it was all very seductive I guess.
strona cytatu

Ciężko w mojej pracy znaleźć nowych przyjaciół ponieważ zawsze zastanawiam się nad ich motywacjami. Nawet jeżeli tego w sobie nie lubię, mam tendencję do ostrożności w dobieraniu nowych przyjaciół. Ludzie których znam są z czasów kiedy zaczynałem karierę lub z koledżu kiedy mój sukces nie grał żadnej roli. To są przyjaciele których kocham i którym ufam. Chciałbym być bardziej otwarty na ludzi ale to jest trudne.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o przyjaźni; cytaty o zaufaniu
Ang: It's hard in my business to find new friends because you're always suspect of what their motives might be. And while I don't like that about myself, I tend to get a little more cautious about making new friends. The people that you knew either when you were starting out in your career or in college didn't take your success as part of the equation of your friendship. They are the ones you love and trust. I would like to be more open about meeting people, but it's hard.
strona cytatu

Ekscytującą rzeczą w robieniu filmów w naszych czasach jest to, że jest tyle do wzięcia, i bierze się coraz więcej.

Kategorie: cytaty o kulturze i sztuce; cytaty obserwacje
Ang: The exciting thing about making movies today is that everything is up for grabs. And you had better grab.
strona cytatu

Ona jest nie tylko piękna, ale także rozumiemy się bardzo dobrze i głęboko. Kocham ją ponad wszystkio, jest kobietą mojego życia, spełnieniem snów.

Kategorie: cytaty pochwalne
Na temat Catherina Zeta-Jones - żony Micheala Douglasa. Ang: She is not only beautiful but also very deep and we understand each other extremely well. I love her above all. Catherine is the woman of my life. A dream. Źródło: imdb.com
strona cytatu

Imponują mi ludzie z Chicago. Hollywood to rozgłos, New York to gadanie, Chicago to praca.

Kategorie: cytaty o sobie
Źródło: imdb.com
strona cytatu
powiązane hasła: hollywod

Kiedy tworzysz film z pasją i sercem, to boli kiedy ktoś twierdzi, że są czysto komercyjnym tworem.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty obserwacje
When you're making pictures out of heartfelt passion, it hurts when someone calls them a calculated business move.
strona cytatu
powiązane hasła: Film

Nie przenoś się do Los Angeles dopóki nie masz tam pracy. To jedno z najbardziej frustrujących i przyprawiających o depresję miejsc. Problemem jest, że nie ma tam żadnego centrum, radziłbym zacząć gdzie indziej.

Kategorie: cytaty radzące; cytaty życiowe, o życiu
Źródło: imdb.com
strona cytatu
powiązane hasła: Los Angeles

Nie jestem maniakiem filmowym. Nie oglądam zbyt dużo filmów. Spędzam za to całe dnie oglądając sport, ponieważ, w odróżnieniu od filmów, niegdy nie wiesz jaki będzie koniec.

Kategorie: cytaty o sporcie; cytaty o sobie
Ang.: I'm not a big filmophile. I don't watch movies a lot for a hobby. I spend all my time watching sporting events. Because, opposed to movies, you can never tell how they're going to end. Źródło: imdb.com
strona cytatu

Zobacz też