Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Janusz Korwin-Mikke cytaty szowinistyczne

❌ usuń wybór kategorii i pokaż wszystkie cytaty Janusza Korwina-Mikke
→ zobacz cytaty szowinistyczne

Janusz Ryszard Korwin-Mikke to urodzony w 1942 roku polski polityk związany m.in. z partiami: Unia Polityki Realnej oraz Nowa Prawica. W związku ze swoimi wypowiedziami, przez wiele osób jest uważany za postać kontrowersyjną, szczególnie jeżeli chodzi o poglądy na gospodarkę, zakres wolności obywatelskich, karę śmierci czy też pozycję kobiet w społeczeństwie i polityce.

Powiązane tematy: kontrowersyjni; liberałowie

• Profesje Janusza Korwina-Mikke: polityk • Narodowość: polska
• Data urodzenia: wtorek, 27 października 1942

Wybierz cytaty Janusza Korwina-Mikke według kategorii

❌ usuń wybór kategorii i pokaż wszystkie cytaty Janusza Korwina-Mikke
↓↓ pokaż więcej kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Janusz Korwin-Mikke
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat Janusza Korwina-Mikke:

Z punktu widzenia płciowości nie ma różnicy miedzy stosunkiem dwóch homosiów, a człowieka z dziurą w płocie.

Kategorie: cytaty szowinistyczne
strona cytatu

Nawet w muzułmańskich krajach kobiety są nauczycielkami na przykład. To nie jest tak, że kobieta nic nie robi, ona w domu pracuje, i to ciężko. Tylko chodzi o to, że są pewne specjalizacje i jedni się odnajdują w tym, drudzy w tamtym. Weźmy na przykład dwa kluby sportowe, jeden konserwatywny, drugi postępowy. Przychodzi do takiego klubu dwóch facetów, jeden chudy, taki malutki, drugi olbrzymi. W klubie konserwatywnym mówią tak: ciebie, wielkoludzie, to my jeszcze podpasiemy i będziesz ciężary podnosił. Małemu, chudemu mówią: to my cię jeszcze odchudzimy i będziesz jeździł jako dżokej. A w klubie postępowym mówią tak: musi być równość. Ciebie, chudego, podtuczymy, a tego grubego odchudzimy. Który klub wygra? ten, który specjalizuje. Otóż, to społeczeństwo, które kobiety specjalizuje w kobiecych czynnościach a mężczyzn w męskich wygra ze społeczeństwem idiotów, które jest społeczeństwem uniseksu.

Kategorie: cytaty szowinistyczne; cytaty o kobietach; cytaty socjologiczne
strona cytatu

Nawet Lady Małgorzata Thatcherowa jest przeciwniczką prawa kobiet do głosowania. Dlaczego miałaby być za?!? Kobiety jako istoty rozsądne i tak zazwyczaj głosują na mężczyzn – więc Ona na tym traci!

Kategorie: cytaty szowinistyczne; cytaty o kobietach
Źródło: „Magazyn Trybuny”, 20 kwietnia 2002 r.
To jest cytat o Margaret Thatcher, zobacz cytaty o Margaret Thatcher
strona cytatu

Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę.

Kategorie: cytaty szowinistyczne; cytaty o mężczyznach; cytaty o kobietach; śmieszne cytaty; cytaty o inteligencji
Źródło: z blogu JKM, 19 sierpnia 2009 r.
strona cytatu

Jeżeli ktoś zauważa, że w NBA nie ma zawodników poniżej metr osiemdziesiąt, no to mówimy, że ci powyżej 1,80 świetnie nadają się do NBA. Jeżeli wśród przestępców 90% to są Murzyni, mimo iż stanowią tylko 10% populacji amerykańskiej, no to znaczy, że się bardziej nadają do przestępczości. Wynika z tego w prostej linii, że ci ludzie inaczej traktują pojęcie własności!

Kategorie: cytaty szowinistyczne
strona cytatu

Harmonijna współpraca mężczyzny i kobiety dla postępu ludzkości nie polega na tym, by żona Izaaka Newtona razem z nim wymyślała prawo powszechnego ciążenia – od czego co najwyżej zaszłaby w ciążę – tylko na tym, by nie przeszkadzała mu leżeć pod jabłonką i rozmyślać oraz by usuwała mu spod nóg rożne drobne niedogodności, które mogłyby oderwać go od myślenia.

Kategorie: cytaty szowinistyczne; śmieszne cytaty
strona cytatu

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy. To ludzie, którzy za pieniądze z zagranicy chcą rozbijać społeczeństwo. Znam wielu „homosiów”, żaden z nich nie mówi, że jest normalny, tylko że jest wyjątkowy. Nie można robić ze swej orientacji skandalu na ulicy. Jak nie ma dwóch płci to nie „płciowości”. Jeśli mamy jedną płeć w związku, to nie może być mowy o małżeństwie.

Kategorie: cytaty szowinistyczne
Odpowiedź na stwierdzenie Roberta Biedronia, który powiedział, że w Polsce żyją dwa miliony osób homoseksualnych. Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ostre-slowa-na-temat-gejow-i-homosiow,1,3513042,wiadomosc.html
strona cytatu

Zobacz też