Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj
Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak i – polski polityk, w latach 2005–2006 prezes Młodzieży Wszechpolskiej, poseł na Sejm V i IX kadencji, współzałożyciel i jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość. Kandydat na urząd prezydenta RP w pierwszych i drugich wyborach w 2020.

• Profesje Krzysztofa Bosaka: polityk • Narodowość: polska
• Data urodzenia: niedziela, 13 czerwca 1982

Wybierz cytaty Krzysztofa Bosaka według kategorii

↓↓ pokaż więcej kategorii ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Krzysztof Bosak
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat Krzysztofa Bosaka:

Wprowadzenie tego do legalnego obiegu doprowadzi do powszechniejszego korzystania. Więcej osób skorzysta z marihuany. Są badania, które potwierdzają, że marihuana jest szkodliwa zwłaszcza dla młodych ludzi i uzależnia. Więcej osób korzystających z marihuany to relatywnie więcej osób korzystających z tzw. twardych. Nie widzę w tym nic dobrego. Państwo nie powinno do tego przykładać ręki.

Kategorie: cytaty o marihuanie
strona cytatu

Przez lata ostrzegaliśmy, że intensywne podnoszenie podatków przez rząd, siłą rzeczy, doprowadzi do rosnących cen w sklepach. Do rosnącej inflacji w Polsce przyczyniły się także gigantyczne środki (bez żadnej kontroli budżetowej) wrzucone na rynek w ubiegłym roku w postaci tarcz antykryzysowych. Mowa tu o miliardach złotych.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce; cytaty finansowe
strona cytatu

Warto zapoznać się z tradycyjnym nauczaniem Kościoła. Życie niewinne zawsze podlega ochronie, ale jeśli ktoś doprowadza do okoliczności, że jest winny najcięższych zbrodni, to wówczas kara śmierci jest moralnie usprawiedliwiona.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce; cytaty moralizatorskie, etyczne; cytaty życiowe, o życiu; cytaty prawicowe
strona cytatu

Zgoda, że Marsz Niepodległości nie był jeszcze doskonały. Ale był lepszy, niż rok temu. A Polska z Marszem jest lepsza, niż gdy go nie było.

O Marszu Niepodległości
strona cytatu

Usuwanie ciąży przy zagrożeniu życia płodu jest niedopuszczalne, również karanie dziecka śmiercią za krzywdę wyrządzoną jego matce jest niewłaściwe.

Kategorie: cytaty moralizatorskie, etyczne
strona cytatu

Dla radykalnej lewicy każdy człowiek o poglądach konserwatywnych czy narodowych, przywiązany do takich wartości jak Bóg, Honor i Ojczyzna jest faszystą. Niestety, słuchając wypowiedzi przeciwników ideowych, słyszę to słowo w ich ustach tak często, że można się z czasem przyzwyczaić do takiej etykietki, a to jest bardzo niebezpieczne.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce; cytaty prawicowe
strona cytatu

Cieszymy się, że udało nam się zablokować obchodzenie urodzin Jaruzelskiego w polskim parlamencie. Cieszymy się też, że przyszło wiele ludzi, aby wyrazić swój sprzeciw wobec robienia wydarzenia publicznego i politycznego z urodzin ostatniego przywódcy komunizmu.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce
To jest cytat o Wojciechu Jaruzelskim, zobacz cytaty o Wojciechu Jaruzelskim
strona cytatu

Były członek zespołu doradców Tuska, człowiek, któremu PO proponowała funkcję ministra finansów, były prezes zagranicznego banku, człowiek bez żadnego samodzielnego doświadczenia politycznego, który entuzjastycznie witał w Polsce międzynarodową finansjerę z JP Morgan i popierał oczekiwany przez międzynarodową finansjerę traktat CETA, człowiek który ciągle nie wyklucza w swych wypowiedziach wepchnięcia Polski do strefy euro. (…) To jest zła zmiana dla Polski. Mateusz Morawiecki być może ma kwalifikacje na bankiera czy nawet euroentuzjastycznego ministra finansów, ale nie powinien zostać premierem Rzeczypospolitej.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce
strona cytatu

Zobacz też