Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Cytaty o marihuanie

Janusz Korwin-Mikke


107 cytatów, 2 cytaty o marihuanie

Donald Tusk


60 cytatów, 1 cytat marihuana

Zbigniew Ziobro


11 cytatów, 1 cytat marihuana

Sean Connery


12 cytatów, 1 cytat marihuana

Bob Marley


24 cytaty, 1 cytat marihuana
↓↓ pokaż więcej autorów ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Kombinacje kategorii

↓↓ pokaż więcej kombinacji kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Cytaty o marihuanie
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat  z tej kategorii:

Wprowadzenie tego do legalnego obiegu doprowadzi do powszechniejszego korzystania. Więcej osób skorzysta z marihuany. Są badania, które potwierdzają, że marihuana jest szkodliwa zwłaszcza dla młodych ludzi i uzależnia. Więcej osób korzystających z marihuany to relatywnie więcej osób korzystających z tzw. twardych. Nie widzę w tym nic dobrego. Państwo nie powinno do tego przykładać ręki.

Kategorie: cytaty o marihuanie
Krzysztof Bosak
strona cytatu

Nielegalność konopi jest oburzająca, jest to ograniczanie wykorzystania pełnego potencjału specyfiku, który ma działanie uspokajające, poprawiające wgląd do własnego wnętrza, czułość, braterstwo – tak bardzo potrzebne w tym coraz bardziej szalonym i niebezpiecznym świecie.

Kategorie: cytaty o marihuanie; cytaty o świecie
Carl Sagan
strona cytatu

To jest tak, że jeżeli lubiłbym marihuanę na przykład, to miałbym ją w swoim ogródku, nieważne, czy by mi zakazywali czy nie. Także jeżeli lubię ogórki kiszone, to będę je sobie kisił.

Kategorie: cytaty o narodach; cytaty o sobie; cytaty o Unii Europejskiej; cytaty o marihuanie
Paweł Kukiz
Odpowiedź na pytanie "Ale np. ogórki kiszone są w Unii zakazane. Co o tym myślisz?" Źródło: http://muzyka.dlastudenta.pl/artykul/Wywiad_z_Pawlem_Kukizem_z_zespolu_Piersi,546.html
strona cytatu

Jarałem zioło kilka razy ale nic więcej, żadnego wstrzykiwania. Za bardzo lubię picie. Mogę być na chodzie dwa tygodnie lub dłużej bez tego, ale później mam dość dużą ochotę aby do tego wrócić i spróbować ponownie.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o marihuanie
Sean Connery
strona cytatu

To wszystko jest trochę śmieszne, pan Clinton też twierdził, że wprawdzie palił, ale się nie zaciągał i naprawdę jeżeli w Polsce nie ma ważniejszych problemów niż [czy] nasz minister Ziobro w młodości się zaciągał czy się nie zaciągał, to przepraszam bardzo, ale to znaczy, że jesteśmy szczęśliwym krajem, żadnych innych problemów nie ma. Co prawda, sądząc po poziomie jego wypowiedzi można by wnosić, że nawet dużo palił, nie tylko marihuany, ale, no, to jest takie wnioskowanie pośrednie.

Kategorie: cytaty o narodach; cytaty o Polsce; cytaty polityczne, o polityce; cytaty zaczepno-obronne; cytaty o marihuanie
Janusz Korwin-Mikke
Wypowiedź o tym, czy minister Zbigniew Ziobro palił w młodości marihuanę. Źródło: Superstacja, 1 października 2007 r.
To jest cytat o Zbigniewie Ziobro, zobacz cytaty o Zbigniewie Ziobro
strona cytatu

Jestem również za legalizacją picia kawy bez cukru (znacznie ohydniejsza w smaku, niż marihuana!) – ale sam takowej nie piję. U mnie punkt widzenia nie zależy od punktu siedzenia.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o marihuanie
Janusz Korwin-Mikke
Odpowiedź, na pytanie: „Jest Pan za legalizacją marihuany. Czy spożywa Pan ten okropny narkotyk?”. Źródło: Puls Biznesu – Korwin-Mikke odpowiada internautom pb.pl, 4 kwietnia 2009 r.
strona cytatu

Znaczy... Po pierwsze musimy sobie powiedzieć, nie wiem czy wszyscy przy tym stole otwarcie, nie będzie pewnie zgody między nami ja nie będę rzecznikiem legalizacji narkotyków, także narkotyków miękkich. Koniec, kropka. Znaczy się możecie mnie tutaj zrobić awanture. Nie i koniec. Znaczy chcecie legalizować marihuane – wybierzcie innego premiera, innego... inną partie polityczną.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce; cytaty o sobie; cytaty o marihuanie
Donald Tusk
Źródło: „Drugie śniadanie mistrzów”, TVN24, 26 marca 2011 r.
strona cytatu

Podane w dniu dzisiejszym na stronach internetowych tygodnika Newsweek informacje zawarte w artykule „Proces, który zmienił życie Zbigniewa Ziobry” jakoby kiedyś przed laty chciałbym kupić marihuanę, są tak samo prawdziwe, jak to, że w każdy poniedziałek rano w redakcji Newsweeka autorzy tekstu – panowie Andrzej Stankiewcz i Piotr Śmiłowicz, wspólnie z redaktorem naczelnym – Panem Michałem Koboską molestują seksualnie pięcioletnich chłopców.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o marihuanie
Zbigniew Ziobro
Oświadczenie odnoszące się do artykułu w tygodniku „Newsweek”
strona cytatu

Co do konopi no to na pewno trzeba walczyć z marihuaną. Ale czy marihuana jest z konopi? Chyba nie... ja nic na ten temat nie wiem... w każdym razie, nie wiem, jak pan łączy marihuanę z konopią, z konopiami, ale na pewno z narkomanią trzeba walczyć.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce; cytaty moralizatorskie, etyczne; śmieszne cytaty; cytaty o zdrowiu; cytaty o marihuanie; cytaty prawicowe
Jarosław Kaczyński
Odpowiedź na pytanie dziennikarza w sprawie ustawy LPR dotyczącej nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii nagrana przez portal Gazeta.pl, 12 czerwca 2007. Zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=2OcXIhOOVTE
strona cytatu

Zobacz też