Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj
Jean Reno

Jean Reno

Jean Reno to francuski aktor, hiszpańskiego pochodzenia, uważający się za Andaluzyjczyka. Początki jego kariery aktorskiej sięgają końca lat 70-tych XX wieku. Zagrał w takich filmach jak np. "Leon Zawodowiec", "Nikita" czy "Ronin".

• Profesje Jeana Reno: aktor, aktorka • Narodowość: francuska; hiszpańska
• Data urodzenia: piątek, 30 lipca 1948

Wybierz cytaty Jeana Reno według kategorii

↓↓ pokaż więcej kategorii ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Jean Reno
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat Jeana Reno:

Patrząc na ludzi przybywających do Europy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że ci, którzy się integrują, to nie muzułmanie. Integracja udaje się tym, którzy stawiają prawo ponad religię. A ci, którzy decydują się na życie w kulturze, której podstawą jest religia, będą mieli problemy. W szkole i innych instytucjach Republiki.

Kategorie: cytaty o Francji; cytaty antyreligijne
Źródło: Wywiad dla "El Mundo"
strona cytatu

Kuchnie wielkich restauracji to miejsca niezwykłe. Radzę każdemu, jeśli tylko ma okazję, żeby pozdrowił szefa kuchni. Obok pieca zawsze znajduje się stół. Zasiada przy nim szef kuchni, który jada ze swoją rodziną lub przyjaciółmi i obserwuje pracę brygady pomagierów. To jest to! Uwielbiam ten balet i kuchennych tancerzy, którzy pracują w pozornym bałaganie. Mimo to wszystko jest obliczone co do milimetra i co do sekundy.

Kategorie: cytaty kulinarne, o gotowaniu
strona cytatu

To przy stole załatwia się wiele spraw i nawiązuje przyjaźnie. Przecież rzadko jemy z tymi, których nie lubimy. Jedzenie w szczególny sposób określa zatem naszą postawę wobec świata. A skoro tak, nabrzmiewają nasze emocje, w zależności od tego, z kim wspólnie jemy albo dla kogo gotujemy.

Kategorie: cytaty radzące; cytaty kulinarne, o gotowaniu; cytaty o emocjach
strona cytatu

Mogę gdzieś wejść i stworzyć dobrą atmosferę. Nauczyłem się wcześniej tego, kiedy studiowałem aktorstwo. Jedną z rzeczy którą mnie nauczyli, było to, jak wysyłać pozytywne sygnały kiedy wchodzisz do pokoju. Ciesze się, że się tego nauczyłem.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty motywacyjne; cytaty o aktorstwie
strona cytatu

Chorwacja to niesamowite miejsce.

strona cytatu

We Francji jest jeden człowiek, który wszystkim rządzi: reżyser, który napisał scenariusz. To jest dzieło sztuki. On również kontroluje montaż, ponieważ ma możliwość wpływania na ostateczny kształt filmu. To gwarantuje francuskie prawo. Jest to spore ułatwienie, gdyż jest tylko jeden człowiek odpowiedzialny za wszystko i tylko z nim należy rozmawiać.

Kategorie: cytaty o Francji; cytaty o aktorstwie
strona cytatu

Zobacz też