Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj
Jan Kobuszewski: Z kabaretem nie miałem początkowo nic wspólnego. Ale...

Z kabaretem nie miałem początkowo nic wspólnego. Ale zadzwonił do mnie Edward Dudek Dziewoński i zapytał, czy bym się nie zgodził u niego zagrać. Nie zgodziłem się oczywiście. Uważałem, że się na tym nie znam, estrada to była dla mnie terra incognita. Dudek nie odpuszczał, dowiedziała się o tym moja żona, Hania Zembrzuska, i namówiła mnie, żebym spróbował. To spróbowałem.

Kategorie: cytaty o sobie
Jan Kobuszewski

Nieco podobne cytaty

Chciałem rządzić, już gdy miałem 12 lat. Premierem zamierzałem zostać mając lat 34, a skończyć rząd, mając lat 91. To byłby rok 2040. To jeszcze strasznie dużo czasu.

Kategorie: śmieszne cytaty; cytaty o sobie
Jarosław Kaczyński
Źródło: Wywiad dla "Wprost", 15 stycznia 2007
strona cytatu

Jestem wychowany według zawodowego etosu, miałem takich mistrzów, którzy uważają, że dziennikarstwo to permanentne, by nie powiedzieć pernamiętne, szukanie guza. I jeżeli ktoś tego guza nie szuka, to mnie nie ciekawi, bo ja lubię konfrontację. Lubię się zmęczyć, intelektualnie spocić, lubię, jak mnie mózg boli, jak ktoś wydobędzie ode mnie coś, co mam głęboko zakopane, albo czego jeszcze sam nie zdefiniowałem.

Kuba Wojewódzki
Źródło: „Exklusiv” 2009 r.
strona cytatu

Kiedy kogoś kochasz, cieszysz się, że jesteś na tym świecie. Cieszysz się z każdej minuty, którą masz przed sobą. Z każdego budzenia i zasypiania obok siebie, z każdego drobiazgu: gotowania, jedzenia, wspólnego oglądania filmów. Z poczucia, że ta osoba jest blisko.

Kategorie: cytaty o szczęściu; cytaty o miłości
Krzysztof Ibisz
Źródło: „VIVA”, lipiec 2005 r.
strona cytatu

Ja jakoś nie miałem edukacji seksualnej, a mam szóstkę dzieci.

Kategorie: śmieszne cytaty; cytaty o sobie
Janusz Korwin-Mikke
Podczas debaty prezydenckiej na Uniwersytecie Warszawskim, 9 czerwca 2010, riposta na wypowiedź Kornela Morawieckiego, który stwierdził, że powinna zostać wprowadzona do szkół edukacja seksualna.
strona cytatu

Zobacz też