Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj
John Stossel

John Stossel

John F. Stossel – amerykański dziennikarz, dziennikarz śledczy, pisarz oraz libertariański felietonista. Po długiej współpracy z ABC News, opuścił stację w 2009 roku, aby w grudniu 2009 zacząć współpracę z Fox Business Network gdzie prowadzi swój autorski program pod tytułem Stossel.

• Profesje Johna Stossela: pisarz; dziennikarz; libertarianin • Narodowość: amerykańska
• Data urodzenia: czwartek, 6 marca 1947

Wybierz cytaty Johna Stossela według kategorii

↓↓ pokaż więcej kategorii ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

John Stossel
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat Johna Stossela:

Gaz ziemny jest wysoce wybuchowy, niewidoczny, trujący i bezwonny. A jednak używamy gazu ziemnego, mimo że zabija nie dwóch, a 400 Amerykanów rocznie, ponieważ został wprowadzony, zanim zwariowaliśmy na punkcie ryzyka. Akceptujemy węgiel, mimo że jego wydobycie jest paskudne i brudne, i co roku zabija dziesiątki ludzi. Jednak jesteśmy przerażeni energią jądrową. W Czarnobylu, najgorszej katastrofie jądrowej w historii, zginęło tylko 30 osób. Niektórzy twierdzą, że promieniowanie może w końcu zabić innych, ale nawet jeśli to prawda, gaz ziemny zabija każdego roku więcej ludzi.

Kategorie: cytaty oskarżycielskie
strona cytatu
powiązane hasła: energia

Istnieją pewne dowody, że to człowiek przyczynia się do globalnego ocieplenia. Ale co z tego? Poradzimy sobie z tym. To nie jest katastrofa. A zimno rani ludzi o wiele gorzej niż ciepło.

Kategorie: cytaty o przyrodzie, naturze, biologii
strona cytatu

Najpierw postrzegałem wolny rynek jako miejsce okrutne, gdzie potrzebna jest interwencja rządu i prawników, aby chronić ludzi. Po obserwacji regulatorów doszedłem do wniosku, że rynki są magicznym i najlepszym obrońcą konsumentów. Moim zadaniem jest przedstawianie piękna wolnego rynku.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty libertariańskie
Źródło: "The Oregonian", 26 październik 1994 r.
strona cytatu

Zobacz też