Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Lionel Messi

Lionel Andrés Messi urodzony w 1987 roku - argentyński piłkarz który występuje najczęściej na pozycji napastnika. Jest najlepszym strzelcem w historii klubu Barcelony.

• Profesje Lionela Messiego: sportowiec; piłkarz • Narodowość: argentyńska
• Data urodzenia: środa, 24 czerwca 1987

Jestem w najlepszym klubie na świecie. Żaden inny zespół nie będzie w stanie sprawić mi takiej satysfakcji, jak to robi Barcelona. Mam nadzieję, że zostanę tu aż do momentu, w którym będą mną zmęczeni i mam nadzieję, że ta chwila nie nadejdzie.

Kategorie: cytaty pochwalne
strona cytatu

Od zawsze najbardziej podziwiałem Pablo Aimara, którego karierę śledziłem od czasów River Plate. Miałem możliwość zagrać na jednym boisku przeciw niemu i to była ważna chwila dla mnie. Pamiętam także występ Diego Maradony na Mistrzostwach w 1994 roku. W późniejszych czasach także podziwiałem Zidanea oraz Brazylijczyków: Ronaldo, Ronaldinho i Rivaldo. To wspaniali zawodnicy, na których młodzi piłkarze mogą się wzorować.

Kategorie: cytaty o sobie
Piłkarze których podziwia Leo Messi. Źródło: wywiad dla "Przeglądu sportowego"
strona cytatu

Silna drużyna to drużyna, w której piłkarze trzymają się razem i walczą solidarnie ramię w ramię. Turniej trwa krótko - jeden błąd i wracasz do domu.

Na temat mundialu w 2014
strona cytatu

Diego to wielka osobowość. W historii naszej reprezentacji stanowisko selekcjonera często trafiało do byłych, znakomitych piłkarzy. To dobra tendencja. Tacy ludzie jako Maradona wzbudzają respekt u zawodników.

Kategorie: cytaty o sporcie; cytaty pochwalne
Wypowiedź na temat Diego Maradony.
To jest cytat o Diego Maradonie, zobacz cytaty o Diego Maradonie
strona cytatu

Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał.

Kategorie: cytaty o sobie
strona cytatu

Jeśli ktoś wpada w sidła narkotyków czy alkoholu, to wina nie leży tylko w nim. Przyczyną tych problemów jest brak możliwości, brak edukacji i innych rzeczy. Wszystko zaczyna się z niezaspokojenia jakiś potrzeb. Ludzie wplątują się w nałogi, żeby uciec od problemów. Dlatego dla mnie zawsze będzie najważniejsza praca, także na rzecz osób w trudnej sytuacji. Nawet jeśli ktoś jest odpowiedzialny za swój los, to nigdy w stu procentach.

Kategorie: cytaty filozoficzne; cytaty o sobie; cytaty o człowieku, ludziach; cytaty życiowe, o życiu
strona cytatu

Chciałbym dalej się rozwijać i dalej odnosić takie sukcesy jak teraz. Dzięki Bogu wszystko idzie po mojej myśli i mam nadzieję, że zarówno indywidualnie, jak i drużynowo uda mi się powiększyć liczbę trofeów.

Kategorie: cytaty o sobie
strona cytatu

Zobacz też