Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj
Piotr

Piotr "Liroy" Marzec

Piotr "Liroy" Marzec (a właściwie: Piotr Krzysztof Marzec) - polski raper, producent muzyczny, przedsiębiorca i polityk. Członek sekcji muzyki rozrywkowej Akademii Fonograficznej ZPAV, poseł na Sejm VIII kadencji.

• Profesje Piotra "Liroya" Marca: raper; przedsiębiorca, businessman, inwestor
• Data urodzenia: poniedziałek, 12 lipca 1971

Galeria - kliknij aby powiększyć

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Piotr "Liroy" Marzec
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat Piotra "Liroya" Marca:

Wiesz, jestem fanem Bruce’a Lee. Od zawsze. No i był taki film, niezbyt zresztą dobry, a w zasadzie żaden: „Last dragon”. On miał być niby o tym moim ulubieńcu, a był o takim czarnym kolesiu z getta, który się nazywał Bruce Leroy. I tak dla żartu to sobie wziąłem. Wcześniej miałem inny pseudonim.

Kategorie: cytaty o sobie
strona cytatu

Po wielu latach zacząłem pracować z młodzieżą, szczególnie tą taką trudną, która chociażby z bidula wychodzi. [...] Tym ludziom tak jak nam w pewnym okresie wydaj się, że my mamy najgorzej, nikt tak źle jak my nie ma, i dlaczego nas akurat los tak pokrał, że my to musimy znosić. Prawda jest taka, że wiele osób na około nas tak ma, tylko my sobie nie zdajemy z tego sprawy. [...] Tragedia ma oblicze przypuszczam w Polsce, bardzo dużego miasta, jak nie największego.

Kategorie: cytaty o Polsce; cytaty katastroficzne, pesymistyczne
Źródło: wywiad dla "PopkillerTV Plus", https://www.youtube.com/watch?v=71a0uXXlQ04
strona cytatu

[...] całe lata 80-te, szczególnie końcówka, i początek lat 90-tych, [...] żadna wytwórnia się nie interesowała rapem [...] Koncerty które wtedy grywałem dla małej ilości ludzi, głównie ze środowiskiem punk-rockowym, one były przyjmowane entuzjastycznie

Kategorie: cytaty o sobie
O początkach rapu w Polsce. Źródło: wywiad dla "Onet rano", https://www.youtube.com/watch?v=uVAb4PF_UOw
strona cytatu

To jest jedna z moich najważniejszych płyt. [...] Ta płyta była po prostu bardzo dobra, była dobrze zrealizowana. Ta płyta posiadała teksty, które pisałem przez jakiś okres swojego życia, bardzo szczere teksty. Przełomowa na tamte czasy płyta, odkrywcza, nie było drugiej takiej. Była nietuzinkowa i dalej to samo o niej sądzę. Bardzo ważna płyta dla mnie osobiście, ale myślę że też to jest bardzo ważna płyta dla całego hip-hopu w Polsce, bo ona bardzo wiele zmieniła. Mogła co prawda zmienić więcej, ale branża szczególnie "mejdżersy" nie była gotowa na tak dużą zmianę, oni byli sami w szoku w ogóle, że do czegoś takiego doszło, bo w ich światopoglądzie, nie mieściło się, że chłopak grający muzykę której nikt nie słucha, sprzedał nagle takie ilości, jednocześnie będąc bardzo niemiłą osobą dla wytwórni która go wydaje, bo ja kontrakt miałem dość niezależny, a jednocześnie byłem mało rozmowny. Tak naprawdę robiłem wtedy to co chciałem.

Kategorie: cytaty o sobie
O albumie "Alboom". Źródło: wywiad dla "Onet rano", https://www.youtube.com/watch?v=uVAb4PF_UOw
strona cytatu

Nasze małżeństwo jest burzliwe, często się kłócimy, czasem nawet więcej. Ale jak to się mówi, tylko burzliwa miłość jest prawdziwą miłością, no i dzięki temu małe liroyątko między nami siedzi.

Kategorie: cytaty o sobie
strona cytatu

Jest wiele dni z dzieciństwa, które zajebiście dobrze pamiętam. Jednym z tych dni był ten, w którym usłyszałem z ust matki "Synu, dziś zabiję tatę".

Kategorie: cytaty o sobie
Źródło: "Liroy. AutobiogRAPia"
strona cytatu

Kościół zabrania swoim owieczkom szaleć z antykoncepcją, aborcja to morderstwo... Powinni więc brać odpowiedzialność do końca za swoich wiernych, skoro im wszystkiego zabraniają, i pomagać tym matkom, wychowując ich niechciane dzieci.

Kategorie: cytaty moralizatorskie, etyczne; cytaty antyreligijne
Źródło: "Liroy. AutobiogRAPia"
strona cytatu

Zobacz też