Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Witalij Kłyczko (Kliczko)

Witalij Wołodymyrowycz Kłyczko (ukr. Віта́лій Володи́мирович Кличко) to Ukrainiec urodzony w 1971 roku. Bokserski mistrz świata kategorii ciężkiej.

• Profesje Witalija Kłyczki (Kliczki): sportowiec; bokser • Narodowość: ukraińska
• Data urodzenia: poniedziałek, 19 lipca 1971

Wybierz cytaty Witalija Kłyczki (Kliczki) według kategorii

↓↓ pokaż więcej kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Witalij Kłyczko (Kliczko)
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat Witalija Kłyczki (Kliczki):

Trzeba używać wyobraźni, swoich umiejętności i nigdy nie przestawać. Nie rezygnować z marzeń i być zmotywowanym. Warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Jestem na to najlepszym przykładem.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty radzące; cytaty o marzeniach; cytaty motywacyjne; cytaty o wyobraźni; cytaty życiowe, o życiu
strona cytatu
powiązane hasła: Jak osiągnąć sukces?

Szachy naprawdę są podobne do boksu, choć może się to wydawać mało adekwatne porównanie (śmiech). Przecież już szachownica swoim kształtem przypomina ring. W obu przypadkach decyduje strategia, przygotowanie, początek walki. W boksie podobnie jak w szachach trzeba planować kilka kroków do przodu. Trzeba szukać słabych stron rywala i umieć je wykorzystywać. Bardzo lubię szachy i dużo w nie gram. Także moje dzieci. Z bratem toczymy nawet całodniowe szachowe batalie. Bardzo to lubię.

Kategorie: cytaty o sporcie
strona cytatu

Przed walką z Arreolą dawałem temu pierwszemu znacznie większe szanse, bo w walce ze mną pokazał, że jest bardzo twardym, dobrym pięściarzem. Ale Adamek walczył z nim bardzo dobrze, oglądałem tą walkę i zasłużenie wygrał pokazując dużą klasę. To była dla mnie niespodzianka, bo naprawdę nie wierzyłem, że wygra przeciwko Arreoli.

Źródło: bokser.pl, 24 maja 2010 r. (http://www.bokser.org/content/2010/05/24/231157/index.jsp)
strona cytatu

Dla fanów boksu nie istotne z którego kraju jesteś lub pod jaką flagą walczysz. Istotny jest występ na ringu - to jest coś co doceniają fani.

Kategorie: cytaty o sporcie
strona cytatu

Każdego dnia jestem pytany - gdzie żyję ? Uwielbiam być w Los Angeles gdzie mam dom. Mam także wielu przyjaciół i mieszkanie w Niemczech, jednocześnie jestem obywatelem Ukrainy. Jednak jestem sportowcem i podróżuję dookoła świata - najwięcej czasu spędzam w samolocie.

Kategorie: cytaty o sobie
strona cytatu

Zobacz też