Paweł Kukiz o sobie

• Zobacz wszystkie cytaty Pawła Kukiza • Zobacz wszystkie cytaty o sobie
Profesje Pawła Kukiza: muzyk, aktor, aktorka, muzyk rockowy

Paweł Kukiz to urodzony w 1963 roku polski muzyk, aktor a także aktywista społeczny.

dodaj autora do ulubionych w menu strony  • Paweł Kukiz a inne osoby: cytaty o Pawle Kukizie  • Narodowość: Polska  • Data urodzenia: poniedziałek, 24 czerwca 1963 

Obrazek losujący co 10 minut cytaty Pawła Kukiza

Paweł Kukiz cytat

Poniższy kod obrazka możesz wstawić np. na swój blog albo jako sygnaturkę na forum.


Kiedy powstawała ta piosenka, w ZChN był nie tylko on, ale i Niesiołowski, Czarnecki czy ulubieniec narodu Kaziu Marcinkiewicz. I jedyną osobą, co do której się pomyliłem, a zweryfikowały to lata, był właśnie Marek Jurek. Reszta okazała się chorągiewkami i faryzeuszami. Wtedy nimi gardziłem i dziś nimi gardzę. Marek Jurek pozostał wierny swoim poglądom, swojej idei, do której z kolei ja dojrzałem. Tak, zostałem fundamentalistą katolickim, a w każdym razie tak się określa poglądy, jakie mam, na rodzinę, małżeństwo, aborcję czy gejów.

Z wywiadu udzielonego "Rzeczpospolitej" z 5 czerwca 2010r.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie

Swoim dzieciom zapowiedziałem, że jeśli znajdę u nich choćby jeden plik ściągnięty nie dla celów naukowych, zabiorę laptopa. I one to rozumieją. A jeśli nawet nie, to się boją.(...) W obecnych realiach nie chodzi o pieniądze, bo i tak żyję z koncertów, a nie z tantiem ze sprzedaży płyt. Chodzi o zasady. Mimo liberalnych poglądów chcę żyć w państwie prawa. Czy jestem twórcą, czy murarzem.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie

Stawia się wszystko na jakąś szalę i trzeba najnormalniej w świecie walczyć, być konsekwentnym w realizacji siebie, to jest podstawa. To powinno wynikać wręcz z takiej miłości i z szacunku do samego siebie. Walka o siebie. To nie może być tak: co my mamy zrobić jak nam nie chcą dać... weź sobie!

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
powiązane hasła: jak osiągnąć sukces
Kategorie: o miłości, życiowe, o życiu, radzące, o sobie

"Siła i honor" to pozdrowienie żołnierzy GROM-u, od tego zacznijmy. Te słowa kończyły zawsze SMS-y moje i generała Petelickiego.

"Siła i honor" to nazwa płyty solowej wydanej przez Pawła Kukiza. Źródło: http://www.rockmagazyn.pl/wywiad/172,pawel-kukiz-old-punk-ciagle-walczy.htm

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie, o honorze

Wierzę w moc ludzi dobrej woli, jestem tylko jednym z nich.

Źródło: http://www.rockmagazyn.pl/wywiad/172,pawel-kukiz-old-punk-ciagle-walczy.htm

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie

Dla mnie Polska jest na pewno ważniejsza niż Europa, ale wszystko to, co nas dzieli od sowietów jest na pewno rzeczą pozytywną. Poza tym mam nadzieję, że dzięki Unii skończą się takie rzeczy jak bandytka czy złodziejstwo w elitach rządzących, urzędnicy będą urzędnikami, a nie niedouczonymi matołami.

Z wywiadu udzielonego w 2004 roku, źródło: http://muzyka.dlastudenta.pl/artykul/Wywiad_z_Pawlem_Kukizem_z_zespolu_Piersi,546.html

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o narodach, o sobie, o Unii Europejskiej

To jest tak, że jeżeli lubiłbym marihuanę na przykład, to miałbym ją w swoim ogródku, nieważne, czy by mi zakazywali czy nie. Także jeżeli lubię ogórki kiszone, to będę je sobie kisił.

Odpowiedź na pytanie "Ale np. ogórki kiszone są w Unii zakazane. Co o tym myślisz?" Źródło: http://muzyka.dlastudenta.pl/artykul/Wywiad_z_Pawlem_Kukizem_z_zespolu_Piersi,546.html

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o narodach, o sobie, o Unii Europejskiej, o marihuanie