Andrzej Lepper cytaty szowinistyczne

• Zobacz wszystkie cytaty Andrzeja Leppera

• Zobacz wszystkie cytaty szowinistyczne

Profesje Andrzeja Leppera: Polityk

Andrzej Zbigniew Lepper to żyjący w latach 1954 - 2011 polityk, związkowiec i przedsiębiorca. Twórca partii Samoobrona (Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej) oraz związku zawodowego o tej samej nazwie. Był posłem oraz wicemarszałkiem sejmu V kadencji.

dodaj autora do ulubionych w menu strony  • Andrzej Lepper a inne osoby: cytaty o Andrzeju Lepperze  • Narodowość: Polska  • Data urodzenia: niedziela, 13 czerwca 1954  • Data śmierci: piątek, 5 sierpnia 2011 

Obrazek losujący co 10 minut cytaty Andrzeja Leppera

Andrzej Lepper cytat

Poniższy kod obrazka możesz wstawić np. na swój blog albo jako sygnaturkę na forum.


Mniejszości nie będą miały większych praw niż Polacy. Nie może być tak, że posłowie mniejszości niemieckiej są wybierani według innej ordynacji. A jak się Niemcom, Żydom czy Ukraińcom nie podoba, to niech wyjeżdżają.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, o polityce, szowinistyczne, ksenofobiczne, populistyczne

Najbardziej niebezpieczną dla Polski nacją jest nacja żydowska. Oni są wszędzie. Wszędzie intrygują. Potrafią do przesady nagłośnić najdrobniejsze fakty ich dotyczące aż do znudzenia. Ale tego, że w Polsce wiesza się z rozpaczy ponad 3 tysiące ludzi rocznie, nikt nie widzi.

No pierwsze, to jak można prostytutkę zgwałcić? (śmiech) Natomiast no pewnie też można, bo nie każdemu pewnie może się oddać.

W odpowiedzi na pytanie dziennikarza w sprawie doniesień o gwałcie dokonanym przez europosła Bogdana Golika na prostytutce.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: szowinistyczne, mizoginistyczne, o kobietach