Andrzej Lepper cytaty pochwalne

• Zobacz wszystkie cytaty Andrzeja Leppera • Zobacz wszystkie cytaty pochwalne
Profesje Andrzeja Leppera: Polityk

Andrzej Zbigniew Lepper to żyjący w latach 1954 - 2011 polityk, związkowiec i przedsiębiorca. Twórca partii Samoobrona (Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej) oraz związku zawodowego o tej samej nazwie. Był posłem oraz wicemarszałkiem sejmu V kadencji.

dodaj autora do ulubionych w menu strony  • Andrzej Lepper a inne osoby: cytaty o Andrzeju Lepperze  • Narodowość: Polska  • Data urodzenia: niedziela, 13 czerwca 1954  • Data śmierci: piątek, 5 sierpnia 2011 

Obrazek losujący co 10 minut cytaty Andrzeja Leppera

Andrzej Lepper cytat

Poniższy kod obrazka możesz wstawić np. na swój blog albo jako sygnaturkę na forum.


Balcerowicz wcale nie musi odchodzić, on dobrze wykonuje to, co mu każe ustawa. Na jego miejscu każdy ekonomista robiłby to samo.

Źródło: wywiad dla tygodnika „Puls Biznesu”, 18 listopada 2005 (http://metzger.ovh.org/cms/readarticle.php?article_id=11).

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
cytat o Leszku Balcerowiczu, zobacz cytaty o Leszku Balcerowiczu
Kategorie: polityczne, o polityce, pochwalne

Dając przykład wrażliwości na wszelkie przejawy niesprawiedliwości społecznej przekazuje nam Pan trafne diagnozy, dotyczące przemian ustrojowych w Polsce, które nie tylko często otwierają naszym Rodakom oczy na zakulisowe działania rządzących naszym krajem, ale również ukazują niekorzystną dla społeczeństwa ich politykę. Właśnie ten sposób pojmowania krzywdy ludzkiej stawia Pana w roli autorytetu moralnego i sumienia tych, którzy doprowadzili Polskę do stanu obecnego. Poprzez działalność społeczną i charytatywną, wskazuje Pan drogę jak można i należy pomagać biednym i poszkodowanym w wyniku transformacji ustrojowej.

Fragment listu do Jacka Kuronia.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
cytat o Jacku Kuroniu, zobacz cytaty o Jacku Kuroniu
Kategorie: pochwalne

My, ludzie Samoobrony, nie tylko kochamy Naszego Papieża, ale również uważnie wsłuchujemy się w nauki Waszej Świątobliwości. To, co Wasza Świątobliwość głosi o widzeniu człowieka przede wszystkim, podmiotowości osoby ludzkiej, cywilizacji miłości, pomocy dla najsłabszych, ubogich, chorych, pozbawionych pracy, o chrześcijańskiej nadziei i zawierzeniu jest dla nas drogowskazem dla naszej pracy i naszego działania dla dobra Umiłowanej Ojczyzny Waszej Świątobliwości.

Fragment listu Leppera do Jana Pawła II.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
cytat o Janie Pawle II, zobacz cytaty o Janie Pawle II
Kategorie: pochwalne

Takiego mądrego człowieka chyba nie ma w Polsce, który by wykrył wszystkie afery, ale Samoobrona jest w dobrej sytuacji. Z list Samoobrony do Sejmu kandyduje najsłynniejszy detektyw, Krzysztof Rutkowski. I my nie będziemy mówić, że trzeba łapać złodziei majątku narodowego, a ich złapiemy.

Źródło: wp.pl (http://czat.wp.pl/id_czata,615,zapis.html?T%5Bpage%5D=2).

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
cytat o Krzysztofie Rutkowskim, zobacz cytaty o Krzysztofie Rutkowskim
Kategorie: polityczne, o polityce, pochwalne