Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj

Cytaty o piłce nożnej

Zbigniew Boniek


15 cytatów, 8 cytatów o piłce nożnej

Dariusz Szpakowski


49 cytatów, 4 cytaty o piłce nożnej

Robert Lewandowski


10 cytatów, 4 cytaty o piłce nożnej

Kevin Costner


4 cytaty, 1 cytat piłka nożna

Doda


48 cytatów, 1 cytat piłka nożna
↓↓ pokaż więcej autorów ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Kombinacje kategorii

↓↓ pokaż więcej kombinacji kategorii ↓↓

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Cytaty o piłce nożnej
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat  z tej kategorii:

Zobaczyłem lekko zgarbionego chłopca ze spuszczoną głową i dotarło do mnie, jaki błąd popełniam, że coś trzeba zmienić, żebym nie był taki wycofany, melancholijny. Później zrozumiałem, że mowa ciała jest ważna na boisku, zbyt duża skromność blokuje rozwój.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty motywacyjne; cytaty o piłce nożnej
Robert Lewandowski
O sobie na nagraniu wideo. Źródło: wywiad dla "Twój Styl", https://twojstyl.pl/artykul/trzeba-czasem-zdjac-zbroje-robert-lewndowski,aid,824
strona cytatu

Osiągnąłem cel, który wydawał się niemożliwy nawet do wyobrażenia. Jestem niesamowicie dumny, że podążając śladami legendy Gerda Muellera, piszę historię Bayernu i jestem częścią opowieści, którą fani będą przekazywać swoim dzieciom.

Kategorie: cytaty o piłce nożnej
Robert Lewandowski
Słowa po pobiciu rekordu Gerda Muellera w liczbie strzelonych bramek podczas jednego sezonu Bundesligi.
strona cytatu

Mam oczywiście wielki respekt do dokonań Gerda Muellera, tego, co zrobił nie tylko dla niemieckiej piłki, ale dla całego europejskiego i światowego futbolu. Jest to wielkie nazwisko. Stać na równi z taką osobą, to jest coś niezwykłego, ale rekordy są po to, żeby próbować je pobijać.

Kategorie: cytaty o piłce nożnej
Robert Lewandowski
strona cytatu

Wolę Cristiano. On do wszystkiego doszedł ciężką pracą i determinacją. A Messi to bardziej talent i genetyka. Nie mówię, że Ronaldo jest lepszym piłkarzem, ale to jego z tego duetu wolę. Zobaczcie, jak on wygląda, jak się zmienił fizycznie, jaką ma rzeźbę. Messiemu dzięki krótkim nóżkom wszystko łatwiej przychodzi.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o piłce nożnej
Robert Lewandowski
Opis: kto byłby teraz idolem Roberta, gdyby był dzieckiem. Źródło: wywiadowcy.pl
strona cytatu

Piłkarz światowej klasy pogra rok, dwa i jest ustawiony do końca życia. Te niebotyczne zarobki to głupota. Gdyby wszyscy piłkarze zarabiali o 50 procent mniej, to w piłkę graliby tak samo. Ani gorzej, ani lepiej.

Kategorie: cytaty o sporcie; cytaty o piłce nożnej
Zbigniew Boniek
Źródło: PLAYBOY nr 05, 2012 rok
strona cytatu

Polska jest piłkarskim Titanikiem. Tam statek był dwa metry pod wodą, a niektórzy dalej tańczyli. Mam wrażenie, że z naszym futbolem jest podobnie. Idziemy na dół, ale zabawa trwa. Jak gramy między sobą, to jest fajnie, podniecamy się... A jak przyjdzie grać w Europie, to zabawa kończy się bardzo szybko.

Kategorie: cytaty o sporcie; cytaty o piłce nożnej
Zbigniew Boniek
strona cytatu

Nasi piłkarze stanęli przed szansą na historyczny sukces, przed własną publicznością, mieli swój moment, ale woleli się kłócić o pięć biletów i pięć tysięcy euro. Znów zgubiło nas polskie piekiełko. Czuję okropny niedosyt.

Kategorie: cytaty o narodach; cytaty o Polsce; cytaty o piłce nożnej
Zbigniew Boniek
strona cytatu
powiązane hasła: euro 2012

I są już pierwsze konsekwencje tego, że u nas jest inaczej. Praw telewizyjnych nie można sprzedać, ceny są niższe. Płacimy za to, że pielęgnujemy bydło, pielęgnujemy 150 kibolskich głów w każdym klubie. Płacą za to wszyscy, i to miliony euro. Kiboli zadymy nic nie kosztują. W Anglii wejście na boisko to 5 tys. funtów kary i 10 lat zakazu stadionowego.

Kategorie: cytaty oskarżycielskie; cytaty o piłce nożnej
Zbigniew Boniek
strona cytatu

Moje pierwsze zapoznaniem z Angielskim Futbolem miało miejsce w 1990 roku kiedy byłem tam pracując nad Robin Hoodem i zostałem zaproszony na mecz Arsenalu. Oglądałem sport przez całe życie w Ameryce, nie ma porównania w kwestii emocji które były na stadionie tamtego dnia. Nigdy tego nie zapomnę.

Kategorie: cytaty o sporcie; cytaty o piłce nożnej; cytaty o emocjach
Kevin Costner
Kevin Costner o byciu fanem Arsenalu
strona cytatu

Zobacz też