Cytaty i aforyzmy Ulubione Kategorie Autorzy Profesje Narodowości Najlepsze Generator obrazków Losowe Szukaj
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Są cytaty innych osób o Kubie Wojewódzkim,

Jakub Władysław Wojewódzki urodzony w 1963 roku to dziennikarz i muzyk. Medialny wykonawca oryginalny, kontrowersyjny, raczej nie nudny.

Powiązane tematy: kontrowersyjni; tv; tvn; radio

• Profesje Kuby Wojewódzkiego: dziennikarz; muzyk • Narodowość: polska
• Data urodzenia: piątek, 2 sierpnia 1963

Wybierz cytaty Kuby Wojewódzkiego według kategorii

↓↓ pokaż więcej kategorii ↓↓

Galeria - kliknij aby powiększyć

Losowy obrazek z cytatem - co 10 minut losowanie

Kuba Wojewódzki
Umieść ten obrazek na swojej stronie / blogu, kopiując kod html poniżej, a co 10 minut pojawi się losowy cytat Kuby Wojewódzkiego:

Przyjaźń jest dla mnie słowem z listy słów mocno ekskluzywnych. [...] Ja jestem trudny do przyjaźnienia się. Nowotworem przyjaźni w show-biznesie jest rywalizacja. O sukces, sławę, kobiety. Nie znam tego z tomiku aforyzmów, a niestety z doświadczenia.

Kategorie: cytaty o sobie
Kuba o tym co znaczy dla niego przyjaźń. Źródło: wywiad dla gazeta.pl październik 2014, http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,16848577,Kuba_Wojewodzki__Lubie_miec_wrogow__Tylko_miernoty.html
strona cytatu

Uczestniczyłem ostatnio w pogrzebie Ani Przybylskiej. Ksiądz w kościele mówił z zaangażowaniem sprzedawcy mebli. O jednej z najcudowniejszych istot, jakie znałem, wygłaszał frazesy rodem z Wikipedii. Padały slogany o tym, że „Bóg jest łaskawy i sprawiedliwy”. To największe kłamstwo, jakie czytałem, od dwóch tysięcy lat. Tylko bezlitosny egoista potrafi zabrać młodą matkę trójce dzieciaków.

Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o Bogu, Bogach
O uczestnictwie w pogrzebie Anny Przybylskiej
strona cytatu

Boję się ludzi, którzy tak ochoczo drą ryja, ilu to mają przyjaciół. Jeśli siedzenie na Placu Zbawiciela i patrzenie, czy inni nas widzą, jest aktem przyjaźni, to ja wolę być sam.

Kategorie: cytaty o sobie
strona cytatu

[O pośladkach] Ważne, żeby były energetyczne i wysokonapięciowe. Żeby po naciśnięciu wracały do swojej formy. Ale nie po 15 minutach. Napotkałem ostatnio całkiem nowe pośladki i pozostaję pod ich wielkim wrażeniem.

Kategorie: śmieszne cytaty
Źródło: PLAYBOY nr 11, 2006
strona cytatu

Jeśli partia, z którą sympatyzowałem, posiada w swoich szeregach faceta, który chwali wizytę ojca Bashobory, twierdzi, że sam był świadkiem zmartwychwstania, to ja przepraszam. Tu nie jest potrzebna wycieczka do urny, tylko do apteki.

Kategorie: cytaty polityczne, o polityce
Wywiad dla tygodnika polityka - 30 lipca 2013 r.
strona cytatu

W Polsce trwa prywatna wojna na 1 samolot i 96 trumien. Wojna, w której słowo »patriotyzm« staje się niepotrzebnym gadżetem. Tandetnym kotylionem pasującym nawet do kominiarki i kastetu.

Kategorie: cytaty o narodach; cytaty o Polsce
Źródło: tygodnik "Newsweek", artykuł "Kiedy myślę Polska"
strona cytatu
powiązane hasła: Katastrofa w Smoleńsku

Z Polakami jest jak z islamem. Narodowi fundamentaliści robią z własnej miłości do ojczyzny oręż do gnębienia innych.

Kategorie: cytaty o narodach; cytaty o Polsce
Źródło: tygodnik "Newsweek"
strona cytatu

Wojciech Cejrowski jest podróżnikiem, łowcą gejów, pisarzem, dziwakiem, miłośnikiem muzyki country, kowbojem na pół etatu, generalnie jednym z najsympatyczniejszych przedstawicieli ciemnogrodu w kraju. Teraz został jeszcze projektantem mody.

Kategorie: cytaty pochwalne
To jest cytat o Wojciechu Cejrowskim, zobacz cytaty o Wojciechu Cejrowskim
strona cytatu

Zapytali mnie dlaczego przeszedłem do TVNu i odpowiedziałem, że są trzy wartości, które cenię: profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz pieniądze.

Kategorie: cytaty o sobie
Źródło: "Powiedz tylko Marzenie" – Radio ZET
strona cytatu

Warszawka to jest jedno z najbardziej skundlonych pojęć i śmieję się z niego, a jednocześnie do niego przynależę, ale mnie to w ogóle nie obchodzi.

Kategorie: cytaty obserwacje; cytaty o sobie
Źródło: Lemon TV 2007 r.
strona cytatu

Zobacz też