Znam swoją wartość, tego nauczył mnie mąż. W pewnym momencie chciałam pokazywać ludziom, że jestem pracusiem, że dużo robię. Teraz wiem, że nie muszę nic nikomu udowadniać. A jak się zmieniłam? Mądrzej podchodzę do życia. Na pewno, i to mówię w naszym wspólnym imieniu, nie zmieniamy się. Zawsze szanujemy to, co dał nam los, staramy się pomagać innym ludziom.

O doświadczeniach życiowych. Źródło: wywiad dla "SE", http://sport.se.pl/pilka-nozna/bundesliga/anna-lewandowska-szanujemy-z-robertem-to-co-da-nam-los-exclusive-se_762553.html

Anna Lewandowska

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: życiowe, o życiu, o sobie

Komentarze z facebooka

Podobne cytaty

Jeśli ograniczę się do tego, co znam, wówczas nigdy się nie dowiem, czego nie znam.

Paulo Coelho

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
z publikacji: Czarownica z Portobello
Kategorie: filozoficzne, obserwacje

Długo wahałem się czy sprzedać Amerykanom opcję na „Solaris”, ale w pewnym momencie pomyślałem sobie: „Jesteś już stary, nie bądź zawsze taki na nie”. Teraz klamka zapadła i nie mam już nic do komentowania, a jednak wyobrażenie sobie armii ludzi, którzy znęcają się nad moim tekstem nie przyprawia mnie o kolorowy zawrót głowy.

O sprzedaży amerykanom prawa do ekranizacji powieści Solaris. Źródło: http://film.onet.pl/wiadomosci/wywiad-ze-stanislawem-lemem,1,3802724,wiadomosc.html

Stanisław Lem

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie

Magik był wyjątkowo wrażliwym człowiekiem. I w pewnym momencie nie potrafił sobie poradzić z tym światem.

Źródło: http://wywiadowcy.pl/abradab/

Marcin "AbradAb" Marten

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych

Myślę, że w pewnym momencie Holandia stanie się jednym wielkim miastem. To nieuniknione, kiedy żyjesz w kraju zamieszanym przez tak wielu ludzi. Nie stać nas na pozostawienie natury samej sobie. Niektórzy ludzie twierdzą, że wydmy powinny być w pierwotnym stanie, ale to dla mnie dziwne aby pozwolić rzeczom być takimi jakie były 500 lat temu.

Theo Jansen

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o przyrodzie, naturze, biologii, o Holandii

Dużo myślałem o mojej przyszłości będąc młodym chłopcem i często te myśli do mnie powracają. Lecz w pewnym momencie mojej kariery, uświadomiłem sobie, że najważniejszy jest mój obecny zawód i na nim staram się maksymalnie koncentrować. Na swojej życiowej drodze spotykam wiele wartościowych osób, zwiedzam interesujące miejsca. Taka wiedza poszerza horyzonty i daje inny punkt widzenia.

Łukasz Żygadło

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie, o sukcesie