Powiedz tym swoim radomianom, że ja mam ich wszystkich w dupie i te wszystkie działania też mam w dupie. Zrobiliście taką rozróbę i chcecie by to łagodnie potraktować? To warchoły, ja im tego nie zapomnę.

Odpowiedź na zapewnienie sekretarza KW PZPR w Radomiu po stłumieniu protestów w czerwcu 1976 r. Źródło: Pomocnik Historyczny "Polityki", wydanie 14/2010, s. 113.

Edward Gierek

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, zaczepno-obronne, o sobie

Komentarze z facebooka

Podobne cytaty

Skoro Grzegorz Lato uważa, że trzeba przebaczyć klubom za grzechy sprzed 2005 roku, to w takim razie niech wrócą do pracy skorumpowani sędziowie i piłkarze. Chociaż piłkarze i tak mają wszystko i wszystkich w dupie z PZPN na czele.

Jan Tomaszewski

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
powiązane hasła: pzpn
Kategorie: o sporcie

Rydzyk ubliżał wielokrotnie swoim przeciwnikom politycznym. Mówił, że każdy człowiek zasługuje na szacunek, chyba że jest to komunista. Ja sobie nie przypominam, żeby Pan Jezus na krzyżu zastrzegał, że umiera za wszystkich z wyjątkiem komunistów.

Stefan Niesiołowski

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
powiązane hasła: krzyż
Kategorie: polityczne, obserwacje, socjologiczne

Ze wszystkich woni najlotniejszą, ze wszystkich dźwięków najdonioślejszym, ze wszystkich świateł najdalej promieniejącym – jest plotka.

Aleksander Świętochowski

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: Śmieszne, Ironiczne

Powiedz mi, z kim sypiasz, powiem ci, o kim śnisz.

Stanisław Jerzy Lec

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
z publikacji: Myśli nieuczesane
Kategorie: o miłości

Nie no jak przecież jestem muzykiem, skończyłam szkołę muzyczną, śpiewałam w teatrze, nagrałam kilka płyt ze swoim zespołem, teraz nagrywam sama,
robię to dlatego ponieważ kocham śpiewać i już. A to, że mam tak bogatą osobowość, która przerasta wszystkich, no to co mnie to interesuje.

Odpowiedź na pytanie:
"Ale to co to nie jest tak, że np. płytę wydajesz po to żeby udowodnić że przede wszystkim śpiewasz a nie jesteś celebrytką?". Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=AXDOkWrZCVc

Doda

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie