Chyba jestem niepełnosprawny, dlatego że należę do tego społeczeństwa i jestem dziedzicem tych wszystkich uświadomionych i nieuświadomionych stereotypów, obciążeń, tradycji historycznych. To jest nasza niepełnosprawność. Takie grzebanie w wizerunkach: Piłsudski a Dmowski, tradycja a Ojczyzna, Bóg, Honor. Jak widzę tych śmiesznych ludzi, którzy te wielkie słowa mielą w swoich małych gębach, to myślę, że to jest właśnie polska niepełnosprawność. Dokładnie to, o czym pisał Gombrowicz, że naszym największym problemem jest nasze poczucie misji.

Kuba Wojewódzki

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o narodach, o Polsce, o sobie

Nieco podobne cytaty

Wiedziałam że należę do publiczności i do świata, nie dlatego że byłam utalentowana lub nawet piękną, tylko dlatego że nigdy nie należałam do nikogo lub niczego innego.

Marilyn Monroe

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie

Jestem jak lustro. Jeśli jesteś ze mną cool, ja jestem z Tobą cool, i zaczyna się wymiana. To co widzisz jest tym co odbijasz. Jeśli nie podoba Ci się to co widzisz, to dlatego, że coś zrobiłeś. Jeśli jestem gburem to dlatego, że Ty nim jesteś.

Jay-Z

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie

Ostatnio byłem na imprezie, na tzw. domówce u znajomej, do której, dzięki powiadomieniu tego samego dnia na Facebooku, przybyło 50 osób, więc to chyba działa. Bawiłem się bardzo dobrze. Nie jestem na FB, bo dla mnie telefon i mail to już za dużo form nieustannego kontaktu.

Andrzej Chyra

Opis: o facebooku. Źródło: http://www.miastokobiet.pl/chyra-o-milosci-nobodys-perfect/

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
powiązane hasła: facebook
Kategorie: o sobie

Nie należę do takich osób żeby żeby przegrywali walki już w szatni. Ja zawsze jestem wiesz przygotowany fizycznie, psychicznie do każdej walki. Wiadomo jeszcze nie walczyłem z takim zawodnikiem jak kliczko, ale od paru parunastu lat odkąd uprawiam ten sport, psychicznie już nastawiałem się do takiej walki, już jestem gotowy do podjęcia rękawic i walki z takim zawodnikiem.

Mariusz Wach

Mariusz Wach o swojej kondycji psychicznej przed zbliżającą się walką z Władimirem Kliczką.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie, o sporcie

Niektórzy mówią: "Dajmy klientowi, czego chce". Ale to nie jest moje podejście. Naszym zadaniem jest ustalić, czego klient będzie chciał, zanim tego zapragnie. To chyba Henry Ford powiedział "Gdybym pytał klientów, czego chcą, powiedzieliby, ze szybszego konia!". Ludzie nie wiedzą, czego chcą, dopóki im tego nie pokażę. Dlatego właśnie nigdy nie opieram się na badaniach rynku. Naszym zadaniem jest odczytać to, co nie zostało jeszcze zapisane.

Steve Jobs

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o ekonomii, biznes, firma