Wojciech Cejrowski o podróżach

• Zobacz wszystkie cytaty Wojciecha Cejrowskiego • Zobacz wszystkie cytaty o podróżach
Profesje Wojciecha Cejrowskiego: Dziennikarz, satyryk, Podróżnik

Wojciech Daniel Cejrowski to urodzony w 1964 roku - polski dziennikarz prasowy i telewizyjny, podróżniki, satyryk oraz socjolog. Znany jest m.in. ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi.

dodaj autora do ulubionych w menu strony  • Wojciech Cejrowski a inne osoby: cytaty o Wojciechu Cejrowskim  • Narodowość: Polska  • Data urodzenia: sobota, 27 czerwca 1964 

Obrazek losujący co 10 minut cytaty Wojciecha Cejrowskiego

Wojciech Cejrowski cytat

Poniższy kod obrazka możesz wstawić np. na swój blog albo jako sygnaturkę na forum.


Kiedy człowiek ląduje na Saharze to widzi: O, mam niewłaściwe obuwie! – to wyrzucam moje obuwie i kupuję sobie właściwe, czyli takie jak mają tubylcy. Nie czytam nigdy przedtem, jak się trzeba przygotować, tylko na miejscu idę do sklepu albo na bazar. Ale nie wszyscy tak potrafią. Moja mama na przykład lubi mieć wszystko przeczytane i ułożone w walizce z numerkami, ale moja mama jest programistą komputerowym, a ja jestem świrem.

Źródło: Interia.pl

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie, o podróżach

Marek Kamiński idzie na tych swoich nartach do bieguna, bo coś go tam ciągnie. Mnie ciągnie do dzikich plemion, tam gdzie biały człowiek jeszcze nie postawił stopy, albo był tam 80 lat temu. Dla alpinistów wyzwaniem jest zdobycie K–2 zimą, dla mnie podróż w głąb dżungli i wkupienie się w łaski dzikiego plemienia, które do obcych strzela z dmuchawki.

Źródło: "Nowa Trybuna Opolska"

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o podróżach

Po dżungli chodzę tak jak Indianie, czyli boso. A kiedy przyjeżdżam do Polski, nie chcę stracić grubej skóry na stopach, bo będzie mi potrzebna na kolejną wyprawę. Dlatego właśnie unikam butów.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie, o podróżach

Trafić do Dzikich jest łatwo, trudniej trafić z powrotem.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o podróżach