Stefan Niesiołowski cytaty pytające

dodaj autora do ulubionych w menu strony
• Zobacz wszystkie cytaty pytające
Zobacz wszystkie cytaty Stefana Niesiołowskiego
• Stefan Niesiołowski a inne osoby: cytaty o Stefanie Niesiołowskim
• Narodowość: Polska
• Data urodzenia: piątek, 4 lutego 1944
• Profesje: Naukowiec, Polityk, biolog

Informacje / skrót życiorysu

Stefan Niesiołowski (ur. 1944) – polityk i entomolog polski, senator RP VI Kadencji, członek Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej, wicemarszałek Sejmu RP VI Kadencji

Wybierz cytaty Stefana Niesiołowskiego według kategorii

Jak śmie ten obrzydliwy załgany hipokryta, ten obłudnik Napieralski, mówić, że nie dali legitymacji partyjnej telewizji. A Urbański to nie jest legitymacją partyjną, a Pospieszalski i cały ten PiS-owski, lizusowski spektakl to nie jest legitymacja partyjna?

na temat Grzegorza Napieralskiego

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, obserwacje, zaczepno-obronne, pytające

To jest banał. Więcej warte było hasło Aleksandra Kwaśniewskiego „wspólna Polska”. Bo to coś znaczyło. A „najważniejsza Polska” – czy są ludzie, dla których ona nie jest ważna? Przeciwko komu to jest skierowane?

o haśle PiS w wyborach prezydenckich

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, obserwacje, pytające

Wtedy sądziłem, że upadek tego rządu doprowadzi do destabilizacji w Polsce. Dzisiaj już bym go nie bronił. Dlaczego? Bo Olszewski okazał się później człowiekiem marnym moralnie, popierał kłamstwo, jak na przykład rozpowszechniane w „Naszym Dzienniku” nieprawdziwe informacje, że ja brałem udział w tajnej naradzie mającej na celu obalenie jego rządu. I Olszewski nie sprostował tego kłamstwa. Nigdy mi nie podziękował za obronę i nadal milczy.

na temat rządu Jana Olszewskiego

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, obserwacje, zaczepno-obronne, pytające

Widzę tę scenę, jak polski James Bond, otoczony takimi mniejszymi Bondami, kiwają głowami, znaczą pieniądze i zastawiają pułapki – to żałosne, przecież oni się na tym nie znają.[...] Chodziło o to, żeby skompromitować Andrzeja Leppera. To jest jasne. Nawet sam Kamiński specjalnie temu nie zaprzecza. Argumentacja taka, że Ryba z Lepperem mieli bliskie kontakty, że Lepper popierał w czymś Rybę… no to ja popierałem kiedyś Kaczyńskiego w wielu sprawach. To jest zupełny absurd oskarżać Leppera, że znał dobrze Rybę.[...] Robili to niezwykle nieudolnie i myślę, że bezpodstawnie.[...] Ja dzisiaj słyszę pana Przemysława Edgara, który mówi, że to prawdopodobnie agent WSI. To paranoja jest. To znaczy WSI się odradza jak feniks? Macierewicz gwarantował przecież całkowite oczyszczenie służb. I nagle teraz to WSI, okazuje się, weszło do CBA i pokrzyżowało sprytne plany polskiego Jamesa Bonda. To do powieści się nadaje. Można taką kabaretowo-szpiegowską powieść napisać.

po akcji prowokacyjnej CBA w Ministerstwie Rolnictwa

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, obserwacje, pytające, o sobie