Stefan Niesiołowski

Profesje Stefana Niesiołowskiego: Naukowiec, Polityk, biolog

Stefan Niesiołowski (ur. 1944) – polityk i entomolog polski, senator RP VI Kadencji, członek Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej, wicemarszałek Sejmu RP VI Kadencji

dodaj autora do ulubionych w menu strony  • Stefan Niesiołowski a inne osoby: cytaty o Stefanie Niesiołowskim  • Narodowość: Polska  • Data urodzenia: piątek, 4 lutego 1944 

Wybierz cytaty Stefana Niesiołowskiego według kategorii

Obrazek losujący co 10 minut cytaty Stefana Niesiołowskiego

Stefan Niesiołowski cytat

Poniższy kod obrazka możesz wstawić np. na swój blog albo jako sygnaturkę na forum.


Wybierz inny kolor i obrazki w generatorze cytatów.
↕ najlepsze wg. polubień ↕

Kłamstwo jest grzechem, a Radio Maryja to nieustający potok kłamstwa.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
powiązane hasła: radio maryja
Kategorie: moralizatorskie, etyczne, oskarżycielskie

Ja się nie obrażam, ale rozmowa z Kukizem, który jest człowiekiem zakłamanym nie miałby sensu. Kukiz nagrał wcześniej piosenkę „ZChN już się zbliża” i parodiował eucharystię, a teraz występuje jako czołowy patriota i podpisał list, żeby odwołać mnie z funkcji wicemarszałka Sejmu, za zakwestionowanie zbrodni w Katyniu – co jest całkowitą nieprawdą, kłamstwem i nikczemnością. Ja za Katyń siedziałem w więzieniu w komunistycznej Polsce. Będąc jeszcze na studiach wymalowałem na pomniku polsko – radzieckim słowo Katyń niemało ryzykując w życiu. Pytam co Kukiz wymalował dla Polski? Co Kukiz zrobił dla tego kraju? I on ośmiela się wzywać do odwołania mnie z funkcji wicemarszałka Sejmu? Z Kukizem bym się nie spotkał i nie chcę go nigdzie widzieć.

Z wywiadu udzielonemu portalowi onet.pl 25 marca 2011

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
cytat o Pawle Kukizie, zobacz cytaty o Pawle Kukizie
Kategorie: o sobie, oskarżycielskie

Jak ja widzę Zbigniewa Ziobrę, to mi się flaki przewracają. Te zeznania wyglądają poważnie i tym razem Ziobro się nie wywinie.

Na temat zeznań prokuratora Marka Wełny, zarzucającemu m.in. Zbigniewie Ziobrze naciski. Źródło: tvn24.pl z 30 listopada 2008. (http://www.tvn24.pl/-1,1575303,0,1,tym-razem-ziobro-sie-nie-wywinie,wiadomosc.html)

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
cytat o Zbigniewie Ziobro, zobacz cytaty o Zbigniewie Ziobro
Kategorie: polityczne, zaczepno-obronne, o sobie

To są chyba jakieś marzenia doradcy prezydenta, powinien sobie wylać wiadro zimnej wody na głowę.

o wywiadzie z Adamem Glapińskim, doradcą Lecha Kaczyńskiego

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, obserwacje, zaczepno-obronne, o marzeniach

To w pewnym sensie zdrada i donos na Polskę. To jest podważenie wiarygodności wybranych demokratycznie władz. W ten sposób PiS udowadnia, że nie uznaje wybranego prezydenta i rządu polskiego. Intencją PiS jest zdyskredytowanie polskiego rządu. Macierewicz ma propagować słowa Jarosława Kaczyńskiego, że rząd jest pieskiem Rosji.

o wizycie i rozmowach Antoniego Macierewicza i Anny Fotygi w USA z republikanami o pomocy ws. amerykańskiego śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, obserwacje, zaczepno-obronne

Widzę tę scenę, jak polski James Bond, otoczony takimi mniejszymi Bondami, kiwają głowami, znaczą pieniądze i zastawiają pułapki – to żałosne, przecież oni się na tym nie znają.[...] Chodziło o to, żeby skompromitować Andrzeja Leppera. To jest jasne. Nawet sam Kamiński specjalnie temu nie zaprzecza. Argumentacja taka, że Ryba z Lepperem mieli bliskie kontakty, że Lepper popierał w czymś Rybę… no to ja popierałem kiedyś Kaczyńskiego w wielu sprawach. To jest zupełny absurd oskarżać Leppera, że znał dobrze Rybę.[...] Robili to niezwykle nieudolnie i myślę, że bezpodstawnie.[...] Ja dzisiaj słyszę pana Przemysława Edgara, który mówi, że to prawdopodobnie agent WSI. To paranoja jest. To znaczy WSI się odradza jak feniks? Macierewicz gwarantował przecież całkowite oczyszczenie służb. I nagle teraz to WSI, okazuje się, weszło do CBA i pokrzyżowało sprytne plany polskiego Jamesa Bonda. To do powieści się nadaje. Można taką kabaretowo-szpiegowską powieść napisać.

po akcji prowokacyjnej CBA w Ministerstwie Rolnictwa

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, obserwacje, pytające, o sobie

Wydaje mi się, że wielką zasługą AWS jest także uporządkowanie polskiej sceny politycznej. Na marginesie polityki znaleźli się na szczęście Janusz Korwin-Mikke, Leszek Moczulski, Antoni Macierewicz i paru innych. Najprawdopodobniej też niezawodny w destrukcji Lech Wałęsa ze swoją nieproszoną pomocą. Dziś, gdy w polityczny niebyt odchodzą Słomka i Łopuszański – można tylko odetchnąć z ulgą: Bogu niech będą dzięki.

"Gazeta Wyborcza"

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, obserwacje, zaczepno-obronne

Wynik Prawa i Sprawiedliwości to klęska prezydenta. To zawsze miłe.

na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, obserwacje, zaczepno-obronne

Zły to znak, kiedy przestaje się rozumieć ironię.

na temat wniosku PiS w sprawie odwołania Bronisława Komorowskiego z funkcji Marszałka Sejmu

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, filozoficzne, obserwacje

Ziobro jest problemem dla zdrowego rozsądku. Wprowadza czynnik irracjonalny do polityki.Demagogia, kłamstwo, populizm, obłuda, bezczelność, arogancja – to jego cechy.

na temat wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego i wyboru na europosła Zbigniewa Ziobry

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, obserwacje, zaczepno-obronne
↕ najlepsze wg. polubień ↕

▲ do góry ▲