Lionel Messi

Profesje Lionela Messiego: sportowiec, piłkarz

Lionel Andrés Messi urodzony w 1987 roku - argentyński piłkarz który występuje najczęściej na pozycji napastnika. Jest najlepszym strzelcem w historii klubu Barcelony.

dodaj autora do ulubionych w menu strony  • Narodowość: Argentyńska  • Data urodzenia: środa, 24 czerwca 1987 

Wybierz cytaty Lionela Messiego według kategorii

Obrazek losujący co 10 minut cytaty Lionela Messiego

Lionel Messi cytat

Poniższy kod obrazka możesz wstawić np. na swój blog albo jako sygnaturkę na forum.


Jestem w najlepszym klubie na świecie. Żaden inny zespół nie będzie w stanie sprawić mi takiej satysfakcji, jak to robi Barcelona. Mam nadzieję, że zostanę tu aż do momentu, w którym będą mną zmęczeni i mam nadzieję, że ta chwila nie nadejdzie.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: pochwalne

Od zawsze najbardziej podziwiałem Pablo Aimara, którego karierę śledziłem od czasów River Plate. Miałem możliwość zagrać na jednym boisku przeciw niemu i to była ważna chwila dla mnie. Pamiętam także występ Diego Maradony na Mistrzostwach w 1994 roku. W późniejszych czasach także podziwiałem Zidanea oraz Brazylijczyków: Ronaldo, Ronaldinho i Rivaldo. To wspaniali zawodnicy, na których młodzi piłkarze mogą się wzorować.

Piłkarze których podziwia Leo Messi. Źródło: wywiad dla "Przeglądu sportowego"

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie

Silna drużyna to drużyna, w której piłkarze trzymają się razem i walczą solidarnie ramię w ramię. Turniej trwa krótko - jeden błąd i wracasz do domu.

Na temat mundialu w 2014

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych

Diego to wielka osobowość. W historii naszej reprezentacji stanowisko selekcjonera często trafiało do byłych, znakomitych piłkarzy. To dobra tendencja. Tacy ludzie jako Maradona wzbudzają respekt u zawodników.

Wypowiedź na temat Diego Maradony.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
cytat o Diego Maradonie, zobacz cytaty o Diego Maradonie
Kategorie: pochwalne, o sporcie

Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie

Jeśli ktoś wpada w sidła narkotyków czy alkoholu, to wina nie leży tylko w nim. Przyczyną tych problemów jest brak możliwości, brak edukacji i innych rzeczy. Wszystko zaczyna się z niezaspokojenia jakiś potrzeb. Ludzie wplątują się w nałogi, żeby uciec od problemów. Dlatego dla mnie zawsze będzie najważniejsza praca, także na rzecz osób w trudnej sytuacji. Nawet jeśli ktoś jest odpowiedzialny za swój los, to nigdy w stu procentach.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: filozoficzne, życiowe, o życiu, o sobie, o człowieku, ludziach

Chciałbym dalej się rozwijać i dalej odnosić takie sukcesy jak teraz. Dzięki Bogu wszystko idzie po mojej myśli i mam nadzieję, że zarówno indywidualnie, jak i drużynowo uda mi się powiększyć liczbę trofeów.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie