Jerzy Kulej

Profesje Jerzego Kuleja: sportowiec, bokser

Jerzy Zdzisław Kulej (1940-2012) - utytułowany polski pięściarz.

dodaj autora do ulubionych w menu strony  • Narodowość: Polska  • Data urodzenia: sobota, 19 października 1940  • Data śmierci: piątek, 13 lipca 2012 

Wybierz cytaty Jerzego Kuleja według kategorii

Obrazek losujący co 10 minut cytaty Jerzego Kuleja

Jerzy Kulej cytat

Poniższy kod obrazka możesz wstawić np. na swój blog albo jako sygnaturkę na forum.


Szczerze mi żal Gołoty, bo nie chciałem go widzieć w takim stanie, a przewidziałem jak zakończy się walka z Tomaszem Adamkiem.

Źródło: http://www.sport.pl/boks/1,64992,7182701,Jerzy_Kulej__Golota_jak_zywy_worek_do_obijania.html

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sporcie

Ja używam takiego troszkę niemoralnego porównania. Porównuję kondycję mężczyzny do erotycznej kondycji do potencji. Jeżeli się traci potencję to żadna viagra, żadna agencja nie pomoże. Po prostu jest koniec czegoś. Boks jest sportem dla młodych. Kiedy się straci szybkość, kiedy się straci reakcję, to się tego nie odzyska niczym? To jest koniec i z tym się trzeba pogodzić.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sporcie

Gdyby ktoś mi to zaproponował, jestem w stanie poprawić siłę ciosu Tomka. Stawiam 10 tys. dolarów, że gdybym trenował z nim przez najbliższych pięć miesięcy, Kliczko zapoznałby się z deskam.

O hipotetycznej propozycji poprawienia siły ciosu Tomasza Adamka. Źródło: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103091,9414398,Kulej_w_Tok_FM__stawiam_10_tys__dolarow__ze_po_moim.html

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sporcie