Janusz Palikot o Polsce

dodaj autora do ulubionych w menu strony
• Zobacz wszystkie cytaty o polsce
Zobacz wszystkie cytaty Janusza Palikota
• Janusz Palikot a inne osoby: cytaty o Januszu Palikocie
• Narodowość: Polska
• Data urodzenia: poniedziałek, 26 października 1964
• Profesje: Polityk, przedsiębiorca, businessman

Informacje / skrót życiorysu

Janusz Marian Palikot urodzony w 1964 raku jest przedsiębiorcą i politykiem. Przez niektórych uznawany za postać kontrowersyjną - ale na pewno nie nudną.

Wybierz cytaty Janusza Palikota według kategorii

Gdyby Jarosław Kaczyński i Przemysław Gosiewski oraz kolega Antoni Macierewicz zapalili sobie skręta raz dziennie, na pewno Polska byłaby bardziej przyjemna niż wtedy kiedy oni zupełnie na trzeźwo komentują rzeczywistość w naszym kraju.

Na temat legalizacji miękkich narkotyków. Źródło: wp.pl z 30 czerwca 2008 (http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Palikot-gdyby-szef-PiS-palil-trawe-kraj-bylby-przyjemny,wid,10106456,wiadomosc.html)

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: polityczne, zaczepno-obronne, o narodach, o Polsce

Ja jestem w skrajny sposób zasmucony. Martwię się o przyszłość mojej ojczyzny. Życzę Polakom i Polsce, żeby Lech Kaczyński jak najszybciej przestał być prezydentem tego kraju, bo każdy dzień jego prezydentury przybliża nas do katastrofy takiej czy innej, wewnętrznej czy zewnętrznej. Oby się to jak najszybciej skończyło.

Komentarz do prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Źródło: tvn24.pl z 22 lipca 2008 (http://www.tvn24.pl/-1,1558241,0,1,janusz-palikot-uwazam-prezydenta-za-chama,wiadomosc.html)

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
cytat o Lechu Kaczyńskim, zobacz cytaty o Lechu Kaczyńskim
Kategorie: polityczne, zaczepno-obronne, o narodach, o Polsce, o sobie

PZPN to burdel, w którym dziwki zarażają HIVem.

Komentarz do sprawy afery korupcyjnej w polskiej piłce nożnej. Źródło: http://www.dziennik.pl/polityka/article153567/Palikot_PZPN_to_burdel.html

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: Śmieszne, o narodach, o Polsce, o sporcie

Rozczarował mnie pan, ale nie pozostaje mi nic innego jak powtórzyć hasło, które krzyczą ludzie na stadionach: jebać PZPN.

Wypowiedź o postawie rzecznika PZPN Zbigniewa Koźmińskiego. Źródło: http://www.tvn24.pl/-1,1570515,0,1,palikot--jc-pzpn--przeprosin-nie-bedzie,wiadomosc.html

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o narodach, o Polsce, o sporcie

Świnia świni tyłek ślini. Musimy wyrywać z was wszystkie złe nawyki, w tym korupcję.

Na temat zaległości podatkowych PZPN. Źródło: tvn24.pl z 27 października 2008 (http://www.tvn24.pl/-1,1570515,0,1,palikot--jc-pzpn--przeprosin-nie-bedzie,wiadomosc.html)

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: Śmieszne, o narodach, o Polsce

Chcemy przyjaźni z Niemcami. Uważamy, że Polacy i Niemcy to najlepiej dobrane dwa narody na świecie, połączenie polskiej fantazji, przedsiębiorczości, indywidualizmu i energetycznego działania z pewną wspólnotową, stowarzyszeniową formułą stworzoną w Niemczech

Palikot prezentuje jeden z punktów programu wyborczego swojego ugrupowania politycznego. 9 września 2011 r. Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10262199,Palikot__Chcemy_przyjazni_z_Niemcami__nie_z_USA.html

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
powiązane hasła: wybory 2011
Kategorie: polityczne, o narodach, o Polsce, o Niemczech