Janusz Korwin-Mikke cytaty o kobietach
dodaj autora do ulubionych
Informacje
Narodowość: Polska, Data urodzenia: wtorek, 27 października 1942

Janusz Ryszard Korwin-Mikke to urodzony w 1942 roku polski polityk związany m.in. z partiami: Unia Polityki Realnej oraz Nowa Prawica.

W związku ze swoimi wypowiedziami, przez wiele osób jest uważany za postać kontrowersyjną, szczególnie jeżeli chodzi o poglądy na gospodarkę, zakres wolności obywatelskich, karę śmierci czy też pozycję kobiet w społeczeństwie i polityce.

Źródłem wielu cytatów jest blog J.K.M.: korwin-mikke.blog.onet.pl/ na którym na bieżąco komentuje on wydarzenia polityczne i społeczne w Polsce.

Zobacz też niżej hasło "kontrowersyjni" aby zobaczyć innych kontrowersyjnych autorów cytatów.

Profesje: Polityk

Wybierz cytaty Janusza Korwina-Mikke według kategorii

Usuń wybór kategorii »»giełdowe  ekonomiczne  filozoficzne  katastroficzne, pesymistyczne  moralizatorskie  o głupocie  o homoseksualizmie  o kobietach  o marzeniach  o mądrości  o mężczyznach  o nadziei  o Ameryce  o Polsce  o Unii Europejskiej  o Żydach, Izraelu  o narodach, krajach, ludzkości  o sobie  o sporcie  o starości  o śmierci  o świecie  o zwierzętach  obserwacje  oskarżycielskie  pochwalne  liberalne  socjalistyczne, komunistyczne  zaczepno-obronne  polityczne  religijne  socjologiczne  Mizoginistyczne  Szowinistyczne  Ironiczne  Śmieszne  Zagadkowe  radzące  życiowe, o życiu

Zobacz Cytaty O kobietach wszystkich autorów.
Pobierz obrazek który będzie co 10 minut losowo pokazywał cytaty Janusza Korwina-Mikke
losowy cytat
Powyższy obrazek to tylko przykład, można wybrać w innych kolorach w generatorze cytatów.

Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.

Z blogu JKM.

strona cytatu i komentarze • kategorie: Śmieszne, o kobietach, o mężczyznach+ dodaj ten cytat do ulubionych

Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę.

Źródło: z blogu JKM, 19 sierpnia 2009 r.

strona cytatu i komentarze • kategorie: Śmieszne, Szowinistyczne, o kobietach, o mężczyznach+ dodaj ten cytat do ulubionych

Jak wiadomo kobieta potrafi zrobić z niczego trzy rzeczy: kapelusz, sałatkę i awanturę.

strona cytatu i komentarze • kategorie: o kobietach+ dodaj ten cytat do ulubionych

Nawet Lady Małgorzata Thatcherowa jest przeciwniczką prawa kobiet do głosowania. Dlaczego miałaby być za?!? Kobiety jako istoty rozsądne i tak zazwyczaj głosują na mężczyzn – więc Ona na tym traci!

Źródło: „Magazyn Trybuny”, 20 kwietnia 2002 r.

strona cytatu i komentarze • cytat o Margaret Thatcher, zobacz cytaty o Margaret Thatcher • kategorie: Śmieszne, Szowinistyczne, o kobietach+ dodaj ten cytat do ulubionych

Otóż po to kobieta sobie znajduje faceta, żeby był od niej mądrzejszy, silniejszy i wykonywał za nią różne czynności, jak rąbanie drzewa, całkowanie i inne, dla kobiet niedostępne. Robiłem taki eksperyment, jakieś 30 lat temu, że pytałem niewiasty w okolicach 20 lat, które skończyły szkołę średnią, podchodziłem na ulicy i grzecznie pytałem, co to jest logarytm. Żadna nie wiedziała, a wszystkie skończyły szkołę średnią.

strona cytatu i komentarze • kategorie: o kobietach+ dodaj ten cytat do ulubionych

Nawet w muzułmańskich krajach kobiety są nauczycielkami na przykład. To nie jest tak, że kobieta nic nie robi, ona w domu pracuje, i to ciężko. Tylko chodzi o to, że są pewne specjalizacje i jedni się odnajdują w tym, drudzy w tamtym. Weźmy na przykład dwa kluby sportowe, jeden konserwatywny, drugi postępowy. Przychodzi do takiego klubu dwóch facetów, jeden chudy, taki malutki, drugi olbrzymi. W klubie konserwatywnym mówią tak: ciebie, wielkoludzie, to my jeszcze podpasiemy i będziesz ciężary podnosił. Małemu, chudemu mówią: to my cię jeszcze odchudzimy i będziesz jeździł jako dżokej. A w klubie postępowym mówią tak: musi być równość. Ciebie, chudego, podtuczymy, a tego grubego odchudzimy. Który klub wygra? ten, który specjalizuje. Otóż, to społeczeństwo, które kobiety specjalizuje w kobiecych czynnościach a mężczyzn w męskich wygra ze społeczeństwem idiotów, które jest społeczeństwem uniseksu.

strona cytatu i komentarze • kategorie: Szowinistyczne, o kobietach, socjologiczne+ dodaj ten cytat do ulubionych

Ulubione cytaty

Ulubieni autorzy

Ulubione kategorie

Poleć serwis cytatybaza na G+

Dołącz do nas na Facebooku - warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (:

Zobacz też

Pomoc, Polityka prywatności