Janusz Korwin-Mikke cytaty szowinistyczne

• Zobacz wszystkie cytaty Janusza Korwina-Mikke • Zobacz wszystkie cytaty szowinistyczne
Profesje Janusza Korwina-Mikke: Polityk

Janusz Ryszard Korwin-Mikke to urodzony w 1942 roku polski polityk związany m.in. z partiami: Unia Polityki Realnej oraz Nowa Prawica.

W związku ze swoimi wypowiedziami, przez wiele osób jest uważany za postać kontrowersyjną, szczególnie jeżeli chodzi o poglądy na gospodarkę, zakres wolności obywatelskich, karę śmierci czy też pozycję kobiet w społeczeństwie i polityce.

dodaj autora do ulubionych w menu strony  • Narodowość: Polska  • Data urodzenia: wtorek, 27 października 1942 

Obrazek losujący co 10 minut cytaty Janusza Korwina-Mikke

Janusz Korwin-Mikke cytat

Poniższy kod obrazka możesz wstawić np. na swój blog albo jako sygnaturkę na forum.


Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom.

Źródło: http://www.krytykapolityczna.pl/Jas-Kapela/Niema-kampania/menu-id-244.html

– Czy gdyby urodził się Pan jako kobieta, to czy miałby te same poglądy co teraz?

– Na pewno! Ale nie umiałbym ich tak klarownie i logicznie przedstawiać.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: śmieszne, szowinistyczne, mizoginistyczne, o kobietach

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy. To ludzie, którzy za pieniądze z zagranicy chcą rozbijać społeczeństwo. Znam wielu „homosiów”, żaden z nich nie mówi, że jest normalny, tylko że jest wyjątkowy. Nie można robić ze swej orientacji skandalu na ulicy. Jak nie ma dwóch płci to nie „płciowości”. Jeśli mamy jedną płeć w związku, to nie może być mowy o małżeństwie.

Odpowiedź na stwierdzenie Roberta Biedronia, który powiedział, że w Polsce żyją dwa miliony osób homoseksualnych. Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ostre-slowa-na-temat-gejow-i-homosiow,1,3513042,wiadomosc.html

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: szowinistyczne, o homoseksualizmie

Harmonijna współpraca mężczyzny i kobiety dla postępu ludzkości nie polega na tym, by żona Izaaka Newtona razem z nim wymyślała prawo powszechnego ciążenia – od czego co najwyżej zaszłaby w ciążę – tylko na tym, by nie przeszkadzała mu leżeć pod jabłonką i rozmyślać oraz by usuwała mu spod nóg rożne drobne niedogodności, które mogłyby oderwać go od myślenia.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: śmieszne, szowinistyczne

Jeżeli ktoś zauważa, że w NBA nie ma zawodników poniżej metr osiemdziesiąt, no to mówimy, że ci powyżej 1,80 świetnie nadają się do NBA. Jeżeli wśród przestępców 90% to są Murzyni, mimo iż stanowią tylko 10% populacji amerykańskiej, no to znaczy, że się bardziej nadają do przestępczości. Wynika z tego w prostej linii, że ci ludzie inaczej traktują pojęcie własności!

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: szowinistyczne

Kobiety nie mogą być zbyt inteligentne – dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania przez dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę.

Źródło: z blogu JKM, 19 sierpnia 2009 r.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: śmieszne, szowinistyczne, o kobietach, o mężczyznach, o inteligencji

Nawet Lady Małgorzata Thatcherowa jest przeciwniczką prawa kobiet do głosowania. Dlaczego miałaby być za?!? Kobiety jako istoty rozsądne i tak zazwyczaj głosują na mężczyzn – więc Ona na tym traci!

Źródło: „Magazyn Trybuny”, 20 kwietnia 2002 r.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
cytat o Margaret Thatcher, zobacz cytaty o Margaret Thatcher
Kategorie: szowinistyczne, o kobietach

Nawet w muzułmańskich krajach kobiety są nauczycielkami na przykład. To nie jest tak, że kobieta nic nie robi, ona w domu pracuje, i to ciężko. Tylko chodzi o to, że są pewne specjalizacje i jedni się odnajdują w tym, drudzy w tamtym. Weźmy na przykład dwa kluby sportowe, jeden konserwatywny, drugi postępowy. Przychodzi do takiego klubu dwóch facetów, jeden chudy, taki malutki, drugi olbrzymi. W klubie konserwatywnym mówią tak: ciebie, wielkoludzie, to my jeszcze podpasiemy i będziesz ciężary podnosił. Małemu, chudemu mówią: to my cię jeszcze odchudzimy i będziesz jeździł jako dżokej. A w klubie postępowym mówią tak: musi być równość. Ciebie, chudego, podtuczymy, a tego grubego odchudzimy. Który klub wygra? ten, który specjalizuje. Otóż, to społeczeństwo, które kobiety specjalizuje w kobiecych czynnościach a mężczyzn w męskich wygra ze społeczeństwem idiotów, które jest społeczeństwem uniseksu.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: szowinistyczne, o kobietach, socjologiczne

Z punktu widzenia płciowości nie ma różnicy miedzy stosunkiem dwóch homosiów, a człowieka z dziurą w płocie.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: szowinistyczne, o homoseksualizmie