Dariusz Michalczewski o sporcie

dodaj autora do ulubionych w menu strony
• Zobacz wszystkie cytaty o sporcie
Zobacz wszystkie cytaty Dariusza Michalczewskiego
• Narodowość: Polska
• Data urodzenia: niedziela, 5 maja 1968
• Profesje: sportowiec, bokser

Informacje / skrót życiorysu

Dariusz Michalczewski to urodziny w Gdańsku w 1968 roku polski bokser który zdobył przydomek Tiger - co po angielsku znaczy Tygrys.

Wybierz cytaty Dariusza Michalczewskiego według kategorii

Najlepszy moment to pierwszy gong.

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
powiązane hasła: sztuki walki, walka
Kategorie: obserwacje, o sporcie

Przede wszystkim nauczył mnie szacunku do wszystkich ludzi. Do starszych, młodszych, większych, mniejszych, bogatszych i biedniejszych. Tego często brakuje dzisiejszej młodzieży. Tak samo traktuję panią w supermarkecie, jak prezesa jakiejś firmy. Każdemu mówię dziękuję, do widzenia, przepraszam, nie jestem arogancki ze względu na to, że ja byłem mistrzem, a komuś się nie udało. To właśnie wyniosłem z boksu, w którym szacunek miałem do wszystkich swoich przeciwników.

O tym co nauczył go sport

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sobie, o sporcie

Niemcy dużo się z nami bawili, dla mnie to były jaja. Niemcy grali sobie z nami ot tak, potraktowali nas bardzo lightowo.

O meczu towarzyskim Polska - Niemcy rozgrywanym na nowym stadionie PGE Arena. Źródło: http://www.sport.pl/pilka/1,64946,10247937,Dariusz_Michalczewski_ostro_o_meczu_Polska___Niemcy_.html

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sporcie

Witalij Kliczko musiałby w ringu skręcić nogę, rozbić łuk brwiowy albo zemdleć, aby Sosnowski zwyciężył w sobotnim pojedynku na Veltins Arenie w Gelsenkirchen.

Przewidywania "Tigera" przed pojedynkiem bokserskim Sosnowski - Kliczko. Źródło: http://www.sport.pl/boks/1,64992,7941559,Boks__Dariusz_Michalczewski__Musialby_stac_sie_cud.html

strona cytatu
 dodaj ten cytat do ulubionych
Kategorie: o sporcie